رفتن به مطلب

جداسازی تگ ها

__PEYMAN__

پست های پیشنهاد شده

دوستان جدا کردن تگ ها در مطالب با کاما باید باشه یا ویرگول ؟؟؟ آخه بنده از طریق خود وردپرس برچسب میزارم خودش نوشته با کاما جدا کنین ولی به همه نوشته ها میرم و نوشته ها و تگ هاشونو میبینم ، میبینم که با ویرگول جدا کرده ... 

بهترین شیوش چیه ؟؟؟ آیا واقعا فرقی داره ؟؟؟

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، __PEYMAN__ گفته است :

دوستان جدا کردن تگ ها در مطالب با کاما باید باشه یا ویرگول ؟؟؟ آخه بنده از طریق خود وردپرس برچسب میزارم خودش نوشته با کاما جدا کنین ولی به همه نوشته ها میرم و نوشته ها و تگ هاشونو میبینم ، میبینم که با ویرگول جدا کرده ... 

بهترین شیوش چیه ؟؟؟ آیا واقعا فرقی داره ؟؟؟

با کاما ( , )

لینک به ارسال
در 55 دقیقه قبل، nazanin123 گفته است :

با کاما ( , )

ممنون از پاسختون . یعنی ویرگول یا خط تیره یا چیز دیگه خوب نیست ؟؟؟ یا اشکالی نداره ؟؟

لینک به ارسال
در 21 ساعت قبل، __PEYMAN__ گفته است :

ممنون از پاسختون . یعنی ویرگول یا خط تیره یا چیز دیگه خوب نیست ؟؟؟ یا اشکالی نداره ؟؟

کلمات باید با , ازهم جدا شوند

لینک به ارسال

سلام

کلمات باید با کاما (,) از یک یگر جدا شوند یک قانون برای وردپرس است . شما باید در هنگام نوشتن مطلب برچسب ها را با کاما از هم جدا کنید ، ولی اینکه میرید در نوشته ها در سایتتان و میبینید که با ویرگول یا ... از یک دیگر جدا شده اند ، آن دیگر ربتط به زیبایی دارد و سازنده قالب خواسته آن را با ویرگول یا ... از هم جدا کند ولی در هر حال در هنگام ثبت یک نوشته باید برچسب ها با کاما از یک دیگر جدا شوند ! 

همینقدر بلدم ، امیدوارم متوجه شده باشید :D

لینک به ارسال
در 19 دقیقه قبل، samirhm گفته است :

سلام

کلمات باید با کاما (,) از یک یگر جدا شوند یک قانون برای وردپرس است . شما باید در هنگام نوشتن مطلب برچسب ها را با کاما از هم جدا کنید ، ولی اینکه میرید در نوشته ها در سایتتان و میبینید که با ویرگول یا ... از یک دیگر جدا شده اند ، آن دیگر ربتط به زیبایی دارد و سازنده قالب خواسته آن را با ویرگول یا ... از هم جدا کند ولی در هر حال در هنگام ثبت یک نوشته باید برچسب ها با کاما از یک دیگر جدا شوند ! 

همینقدر بلدم ، امیدوارم متوجه شده باشید :D

جوابمو گرفتم دستتون درد نکنه . همینو میخواستم بدونم که چرا تو بعضی جاها بین برچسب ها خط تیره یا ویرگوله که گفتین برای زیبایی و کار طراح هست و قانونش برای سعو فقط کاما هست ... اوکی ... دمه شما گرم ...

لینک به ارسال
  • 4 سال بعد...
در ۱ ساعت قبل، مهراب گفته است :

من کلمات را با ویرگول جدا میکنم ولی منتشر نمیشه میشه دلیلش چیه

مثلاً اینجوری وارد میکنم

احسان،خواجه،امیری

سلام

به انجمن خوش آمدید

درست هست، من الان تست کردم مشکلی نبود

با قالب پیش فرض وردپرس تست کنید

اگه حل نشد دوباره در یک تاپیک جدا اطلاع بدین تا دوستانی که واردتر هستن راهنمایی کنن

چون این تاپیک قدیمی هست و مشکل کاربر قبلی با شما فرق داره

ویرایش شده توسط HAMRAH
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...