رفتن به مطلب

هاست ایران یا خارج

__PEYMAN__

پست های پیشنهاد شده

سلام به دوستان گرامی

آقایون سعو کار یه لطفی میکنین بنده رو راهنمایی کنین ...

برای سعو و بالا تر اومدن در موتورهای جستجو هاست ایران بهتره یا خارج ... البته من میخوام آی پی اختصاصی نیز تهیه کنم . نمیخوام آی پیم اشتراکی باشه چون میدونم خوب نیست . ولی از اون جایی گوگل دامنه دات آی آر رو تحریم کرده ، امکان داره سرور و هاسا ایران را نیز کم اهمیت کنه ؟؟؟

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...

سلام 
وقتی شما از هاست داخلی استفاده میکنید سرعت سایت برای بازدیدکنددگان بالاتر خواهد رفت ولی همین مزییت عیب کارهم خواهد بود چون وقتی شما از هاست داخلی استفاده میکنید سرعت دسترسی خزنده های موتور های جست و جو از جمله گوگل به سایت شما کم میشه و در دیدگاه گوگل سایت کند تری دارید.

در آخر طبق تجربه ای که دارم اگه از هاست خارجی استفاده بکنید برای سئو نتیجه بهتری میگیرید به شرطی که سرور خارج از ایرانتون سخت افزار مناسبی داشته باشه.

لینک به ارسال

به نظرم این طور نیست ک هاست اگه داخل کشور باشه برای سئو و گوگل مناسب نیست

شما یه نگاه به سایت های بزرگ کشور بیندازید که هاست داخل دارند تمامی لینک هاشون در صفحه اول یا دوم گوگل قرار دارند. پس اگه برای خزنده های موتورهای جستجو دسترسی بد بود نباید در صفحه اول باشند

از طرفی این نکته بستگی مستقیمی به هاست داخل کشور داره که چقدر با کیفیت باشه.

ویرایش شده توسط chem
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...