رفتن به مطلب

مشاوره انتخاب فروشگاه ساز

پست های پیشنهاد شده

با سلام به اساتید و دوستان عزیز؛
من قصد فروش یک نرم افزار با لایسنس دارم اساتید محترم لطفا راهنمایی کنید که از چه مدیریت محتوا؛ چه افزونه ، اسکریپت و روشی انجام بدهم که همزمان به اهداف زیر دست یابم؟

1- خریداران نرم افزار:
فایل نرم افزار همزمان با کد لایسنس به کاربر داده شده و کاربر بتواند در سایت محیط کاربری مخصوص به خود داشته باشد که هزینه را به صورت آنلاین پرداخت و فایل و لایسنس را دانلود کند و همچنین به ایمیل کاربر هم ارسال شود.

2- وبمسترها و مدیران سایت ها و وبلاگ ها:
برای بازاریابی و تبلیغ فروش نرم افزار؛ مدیران سایت ها بتوانند یک محیط کاربری و یک لینک ارجاع به فروش نرم افزار مخصوص خود داشته باشند که تا درصورتی که کاربران سایتشان از طریق آن لینک به خرید این نرم افزار در سایت من وارد شده و نرم افزار را خریدند درصد مشخصی از فروش به حساب کاربری آن وبمستر و مدیر سایت وارد شود تا هر از چند وقت سهم او را برایش واریز کنم.

من فروشگاه سازهای مختلف را می شناسم  سوالم دقیقاً روشی برای داشتن همزمان حالت 1 و 2 است.
ممنون می شوم اساتید محترم راهنمایی نمایند...

لینک به ارسال

هم با افزونه EDD و هم با ووکامرس می تونید فروشگاه رو اوکی کنید

برای بخش بازاریابی هم می تونید از wp-affilite استفاده کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...