رفتن به مطلب

مشکل با فرم تماس 7

پست های پیشنهاد شده

سلام

من از افزونه ی فرم  تماس 7 استفاده میکنم. یک فرم سفارشی ساختم اما مثل اینکه هیچ کدوم از گزینه های سفارشی عمل نمیکنه.

مثلا چگ باکس قرار دادم و تنظیمش کردم , در شکل فرم نمایش داده میشه و فرم رو ارسال میکنم به ایمیلی که تنظیم کردم , اما در ایمیلی که برام میاد هیچ خبری از گزینه های چک باکس و هیچ چیز دیگه ای جز نام و ایمیل و متن پیام وجود نداره

لینک به ارسال

مرسی که پاسخ نمیدید کلا.

جواب سوالم رو پیدا کردم. جوابشو میگم  و بعدش یه سوال دیگه دارم

برای رفع مشکلی که گفته بودم، باید کدهای کوتاهی که خود افزونه موقع افزودن بخش ها به فرم میداد رو به قسمت ایمیل در تب ایمیل اضافه میکردم، البته خود افزونه کدهای کوتاه جدید اضافه شده رو در تب ایمیل قرار میده که میتونید راحت استفاده کنید.

حالا همه چی درسته، الا یک بخش!!!!

تصاویری که از طریق فرم اضافه میکنی ( منظورم فایلهای پیوستی هستش) و ارسال میکنی، فقط اسمشون میاد ، خبری از خود تصویر نیست، ینی فقط اسم تصویر به ایمیلم ارسال میشه.

لطفا لطفا راهنمایی کنید

ویرایش شده توسط hojat910
لینک به ارسال
در 18 دقیقه قبل، مهدی گفته است :

سلام

http://contactform7.com/file-uploading-and-attachment/

ببینید موارد لازم رو انجام دادید ...

بله چک کردم تمامش درسته. 

من برای فایل پیوست فرمت های png و jpg رو تعیین کردم و فقط نام تصویری که از طریق فرم پیوست میشه به ایمیلم میاد/ خیلی مهمه برام. لطفا اگه کسی راهی میدونه بگه

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...
در در 11/12/2016 at 13:57، hojat910 گفته است :

بله چک کردم تمامش درسته. 

من برای فایل پیوست فرمت های png و jpg رو تعیین کردم و فقط نام تصویری که از طریق فرم پیوست میشه به ایمیلم میاد/ خیلی مهمه برام. لطفا اگه کسی راهی میدونه بگه

دوستان , من هم دقیقا به همین مشکل برخوردم . کسی نمیدونه مشکل از کجاست؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...