رفتن به مطلب

سرعت سایتمون چطوره ؟

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

یه مشکلی پیش اومده واسمون ، البته نمیدونم مشکل از طرف ماست یا کلا اینطوریه

سایت ما روی سرور های ایرانه ، باید سرعتش خیلی بالا باشه اما برعکس خیلی دیر لود میشه

میشه لطفا چک کنید ببینید برای شما هم دیر لود میشه یا مشکل از طرف ماست

آدرس : دانلود فیلم

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، komeil1002 گفته است :

سلام دوستان

یه مشکلی پیش اومده واسمون ، البته نمیدونم مشکل از طرف ماست یا کلا اینطوریه

سایت ما روی سرور های ایرانه ، باید سرعتش خیلی بالا باشه اما برعکس خیلی دیر لود میشه

میشه لطفا چک کنید ببینید برای شما هم دیر لود میشه یا مشکل از طرف ماست

آدرس : دانلود فیلم

باسلام

برای من که خوب بود و با سرعت بالایی باز شد...

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام برای من معمولی بود در طول 4-5 ثانیه لود شد.دقت داشته باشید همیشه داشتن سرور عالی ملاک نیست.کدنویسی بهینه شده خیلی تاثیر بر روی سرعت سایت تون داره از سایت زیر سرعت دقیق سایت تون رو بررسی کنید

http://www.gtmetrix.com/

لینک به ارسال

درود برای من با نت 29 مگی حدود 7 ثانیه لود اولیه و 2 ثانیه دانلود و بارگذاری کل پیج طول کشید.

اگر قصد دارید سایت فیلمتون رو نگه دارین من حتی یک دلیل هم نمیبینم از هاست ایران استفاده کنید من خودم از بهترین سخت افزار و کانفیگ و دیتا سنتر پارس انلاین هم استفاده کردم اما ضرر هاش به مضیت هاش نمیرسه مخصوصا شما که سایتتون رو تازه راه اندازه کردید و گوگل براتون خیلی مهمه اما اینطوری گوگل رو بای گفتید :))

فیلترهم که بشید سایت رو کلا میبندن 

در هر حال هاست های خارج اینقدر قوی هستن که میتونین با کانفیگ حرفه ای بهترین نتیجه رو بگیرید و نهایت لود اولیه سایت به 3 ثانیه برسونین و لود صفحات به 2 برسه

الان لود ثانویه هم خیلی زیاده 8 ثانیه کل لود طول میکشه  البته میتونه از تنظیمات بد افزون های کش هم باشه که لود سنگین شده به احتمال زیاد مشکل از درگیری  cpu و مصرف بالای اون هس 

موفق باشید 

لینک به ارسال

ممنون از دوستان

با توجه به آمار gtmetrix کل حجم سایت ما 800 کیلوبایت هست ، این خیلی عالیه ولی مدت زمان لود سایت خیلی بالاست!! درسته اگه از سرور های خارجی استفاده کنیم مدت زمان لود برای ربات های گوگل پایین میاد ولی از طرفی سرعت لود برای کاربران ایرانی بالا میره !

سایت های دیگه ای که از همین هاست ما استفاده می کنند سرعت لود خوبی دارند ، هاستمون هم از آسیاتک هست!

اگه خواستیم هاستمون رو عوض کینم پیشنهادتون چیه ؟ از کجا بگیریم ؟

لینک به ارسال
در 45 دقیقه قبل، komeil1002 گفته است :

ممنون از دوستان

با توجه به آمار gtmetrix کل حجم سایت ما 800 کیلوبایت هست ، این خیلی عالیه ولی مدت زمان لود سایت خیلی بالاست!! درسته اگه از سرور های خارجی استفاده کنیم مدت زمان لود برای ربات های گوگل پایین میاد ولی از طرفی سرعت لود برای کاربران ایرانی بالا میره !

سایت های دیگه ای که از همین هاست ما استفاده می کنند سرعت لود خوبی دارند ، هاستمون هم از آسیاتک هست!

اگه خواستیم هاستمون رو عوض کینم پیشنهادتون چیه ؟ از کجا بگیریم ؟

من دقیقا اطلاع ندارم از کجا هاستتون تهییه کردید قصد خراب کردن شرکت موردنظر رو هم ندارم ولی خب هاست های ایران اگه سرور ها درست کانفیگ نشه اصلا نمیتونید جواب بگیرید 

و اینکه این سرویس ها معمولا خیلی حرفه ای و قوی نیستن به همین دلیل 98 درصد شرکت ها هاست های ایران رو برای سایت های پربازدید ارائه نمیکنن

به شخصه پیشنهاد میکنم از نت افراز  استفاده کنید باور بفرمایید تمام هاست های معتبر ایران رو امتحان کردم و به جرعت میتونم بگم هرچیزی بخوایین در نت افزار پیدا میکنین از پشتیبانی عالی و برخورد مناسب تا کیفیت سرویس ها من حتی از سرویس ایران شون هم استفاده میکردم فوق العاده بود اما خب به مشکل شدید پهنای باند برمیخوردیم که انتقال دادیم فرانسه پیشنهاد میکنم از سرویس های الماس استفاده کنید سایت خوده بنده هم روی همین سرویس است ادرس در امضا موجوده 

و اینکه گول تبلیغات های پرزرق و برق شرکت های دیگه یا کنترل پنل های ظاهری رو نخورید موفق باشید.

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، nima1998 گفته است :

من دقیقا اطلاع ندارم از کجا هاستتون تهییه کردید قصد خراب کردن شرکت موردنظر رو هم ندارم ولی خب هاست های ایران اگه سرور ها درست کانفیگ نشه اصلا نمیتونید جواب بگیرید 

و اینکه این سرویس ها معمولا خیلی حرفه ای و قوی نیستن به همین دلیل 98 درصد شرکت ها هاست های ایران رو برای سایت های پربازدید ارائه نمیکنن

به شخصه پیشنهاد میکنم از نت افراز  استفاده کنید باور بفرمایید تمام هاست های معتبر ایران رو امتحان کردم و به جرعت میتونم بگم هرچیزی بخوایین در نت افزار پیدا میکنین از پشتیبانی عالی و برخورد مناسب تا کیفیت سرویس ها من حتی از سرویس ایران شون هم استفاده میکردم فوق العاده بود اما خب به مشکل شدید پهنای باند برمیخوردیم که انتقال دادیم فرانسه پیشنهاد میکنم از سرویس های الماس استفاده کنید سایت خوده بنده هم روی همین سرویس است ادرس در امضا موجوده 

و اینکه گول تبلیغات های پرزرق و برق شرکت های دیگه یا کنترل پنل های ظاهری رو نخورید موفق باشید.

هاست مال آسیاتک هستش ، بیشتر سایت های بزرگ رو همین دیتاستره ولی نمیدونم شاید مشکل ما از جای دیگه باشه...

لینک به ارسال

من تست کردم کلا شش ثانیه طول کشید.... تا کامل لود بشود.....

به نظر من از افزونه های که لود تصویر به تاخیر می اندازه استفاده کنید و افزونه های بهینه سازی سرعت وردپرس من هم از ان ها استفاده می کنم خیلی تاثیر دارد.

لینک به ارسال

به نظر من بهتر است که سایت اصلی که حاوی پست ها را روی هاست های ایرانی و سرور اصلی که فایل های فیلم در ان قرار می گیرد را از سروی های المانی یا فرانسوی انتخاب کنید تا اگر سایت اصلی متوقف شد فایل های فیلم در دسترستان باشد

لینک به ارسال
در در 11/5/2016 at 08:23، M.Javad گفته است :

سلام برای من معمولی بود در طول 4-5 ثانیه لود شد.دقت داشته باشید همیشه داشتن سرور عالی ملاک نیست.کدنویسی بهینه شده خیلی تاثیر بر روی سرعت سایت تون داره از سایت زیر سرعت دقیق سایت تون رو بررسی کنید

http://www.gtmetrix.com/

آقا این سایت من تو همین سایتی که میگین بالا نمیاد و أنالیز نمیکنه ، بنظرتون مشکلش چیه ؟؟؟!!!!

www.arafarin.com

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...