رفتن به مطلب

ذخیره نکردن تصویر شاخص روی هاست

پست های پیشنهاد شده

سلام

کسی میدونه با چه افزونه ای یا راه حلی میشه عکسی که روی هاست دیگران آپلود شده را به عنوان تصویر شاخص داخل سایت خودم استفاده کنم ؟

الان مشکلی که دارم تعداد مطالب سایت خیلی بالاست هاستم گنجایش آپلود تعداد زیاد عکس نداره .... میخوام تصاویر شاخص بدون اینکه روی هاستم آپلود بشه از اون عکس استفاده کنم .

مثل سایت زیر

http://javuni.ir/

تصاویر شاخص سایت روی هاست خودش نیست فقط ریسایز کرده عکسها رو و به عنوان تصویر شاخص استفاده کرده ... ولی هسته سایت وردپرس نیست .

کسی میتونه راهنمایی کنه...ممنون میشم

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

چند وقت دیگه نسخه جدید وردپرس می‌آید. قراره یک سری تغییرات اساسی در ورپرس اضافه بشه

شاید این گزینه هم اضافه شده باشه. 

به گمونم توی دسامبر، حدود یک ماه دیگه از راه می رسه

لینک به ارسال
  • 5 ماه بعد...

سلام

دوست عزیز اینکار اولاً سرعت لود سایت رو میاره پایین ( مثلاً اگر هاست سایت مربوطه یه موقع قطع بشه یا سرعتش بیاد پایین همون قدر زمان طول میکشه تا سایت شما لود بشه )

شما یا هاستتون رو ارتقاء بدید ( که هزینه کمی هم داره فقط هارد رو ارتقاء بدید ) یا اینکه یه هاست دانلود بگیرید و عکس هاتون رو به اون هاست از ارسال کنید.

که افزونه های مختلفی برای اینکار هستش ( با کد هم میشه ) ، که عکس هایی که آپلود میکنید اتوماتیک ارسال میکنه به اون یکی هاست .

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...