رفتن به مطلب

تغییر فونت قالب سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من قالب enfold رو خریداری کردم و میخوام یک فونت فارسی مثل یکان بهش اضافه کنم. از روش های معمول برای معرفی فونت جدید استفاده کردم اما هیچکدوم تاثیری نداره. چیکار کنم به نظرتون. راهی هست ؟

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

این روش را من امتحان نکردم ولی فکر کنم جواب بده و اونم اینه که اگه داخل فایل های قالبتون فایل فونت وجود داره اون فونتی را که میخاهید روی سایت باشه را در این ادرس اپلود کنید و بعد به اسم فایل را به فونت در حال اجرای روی سایت تغییر دهید و اون فونت را حذف کنید  ( چی گفتم  :)))

مثل مال زمانی که قالب ها دچار مشکل میشن و من یکی از قالب های وردپرس را روی هاست به اسم قالب معیوب در میارم و کارم راه میوفته

لینک به ارسال
در در 10/28/2016 at 11:24، senator ali گفته است :

با سلام

من قالب enfold رو خریداری کردم و میخوام یک فونت فارسی مثل یکان بهش اضافه کنم. از روش های معمول برای معرفی فونت جدید استفاده کردم اما هیچکدوم تاثیری نداره. چیکار کنم به نظرتون. راهی هست ؟

سلام

ببینید، برای فونت اعمال کردن به یه قسمت خاص، خب گفتن نداره، ولی بزار بگم، باید از همون کد ساده سی اس اس فونت فامیلی به بخش مورد نظر استفاده کنی.

ولی اگه بخوای فونت رو به تنظیمات قالب اضافه کنی بحثش جداست، معمولا این قالب ها، یه فایل به نام google_font.php و یا یه فایل شبیه این دارن که کدهای مربوط به فونت رو که در تنظیمات هم نمایش داده میشه قرار دادن، خب حالا شما یک خط کامل از کدهای مربوط به اخرین کد رو کپی کن، پایین همون کدها پیست کن، و نام فونت مورد نظر خودت رو به جای نام فونت قبلی بنویس.، یادتم باشه که در پوشه ی fonts باید فونت های مورد نظرت رو به فرمت های ttf ,eot svg و woff قرار بدی.

دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...