رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام به دوستان 

من یه مشکل اساسی تو ویرایش برگه هام دارم . زمانیکه ویرایش برگه رو میزنم ، صفحه ویرایش میاد اما قسمت دیداری و متن غیر فعال شده و هیچ کاری نمیتونم انجام بدم . لطفا راهنمایی کنید چطوری مشکلو رفعش کنم . 

ویرایش شده توسط mpi

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط amer7417
      سلام و عرض ادب
      برای مخفی کردن یک برگه برای مهمان و ریدایرکت اون به صفحه ورود باید چه کنم؟
      ممنون میشم راهنمایی کنید
    • توسط 2raj
      سلام و عرض ادب
      دوستان سایت بنده از برگه های زیادی استفاده میکنه که میخوام بعضی از این برگه ها بعد از لاگین یا ثبت نام نمایش داده بشه راهی برای اینکار هست؟
      البته توی وردپرس دیدم میشه صفحه رو رمزدار یا خصوصی کرد ولی نمیخوام صفحه رمز دار باشه و اینکه وقتی روی خصوصی هم میذارم میزنه صفحه پیدا نشد
      لطفا راهنمایی کنید
    • توسط Vahid.T
      باسلام و وقت بخیر خدمت دوستان عزیز
      چند روزی است که استایل وردپرس به شکل زیر تغییر کرده ف فاویکن پیشخوان تغییر کرده اما در نمایش سایت درست است. لطفا راهنمائی بفرمائید ببینیم چه اتفاقی افتاده است. امکان داره به دلیل قالب باشه ؟
      باتشکر

• توسط ehsan68
      با سلام

من امروز در بخش مدیریت رویه برگه ها یا نوشته ها که میخوام ویرایشی انجام بدم صفحه سفید میشه ...

مثلا اگه بخوام صفحه نخست رو ویرایش بکنم صفحه سفید میاد
      اینم بگم که تویه قسمت نوشته ها روی افزودن نوشته که میزنم مشکلی نیست
      یا مثلا در قسمت تیم ما ویرایش میزنم مشکلی نداره

ممنون میشم راهنمایی بفرمائید
    • توسط most93
      از قالبی استفاده می کنم که برگه ها رو به صورت خودکار تو منوی بالای سایت نشون میده.
      چطور میتونم بعضی برگه ها مثل فرم عضویت رو از داخلش حذف کنم.

• اضافه کردن...