رفتن به مطلب

مشورت برای انتخاب موضوع برای دامین

مرتضی نظری

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان،میخواستم یک مشورتی از شما دوستان کنم برای ایجاد یک سایت با دامین "plus-ma.ir" چه موضوعی ایجاد کنم؟

توضیح: منظورم از انتخاب این دامین با این نام " جمع ما " بود...

به نظر شما چه کاری روش صورت بگیره خوب میشه؟ البته الان روی یک هاست رایگان گزاشتم تا دلم خوش باشه که حد اقل فعال هست ;)

لینک به ارسال

بیشتر میتونه یه سایت تفریحی باشه . اس ام اس کلیپ موزیک ... از اون سایت هایی که همه چی توش پیدا میشه :rolleyes:

لینک به ارسال

+ما

میتونه سایت اطلاع رسانی یا آموزشی یا گروهی هم باشه

لینک به ارسال

+ما

میتونه سایت اطلاع رسانی یا آموزشی یا گروهی هم باشه

من هم مد نظرم همین بود! حالا خب به نظر دوستان چه اموزشی باشه؟البته اینم باید در نظر گرفت که سایت های آموزشی اگه تیم نباشن نمیشه زیاد جلو رفت...(فعلا اینش مهم نیست!)

لینک به ارسال

می تونی سرویس اشتراک گزاری لینک + فایل + محتوا .... بزنی . با پلاس بیشتر کلمه اشتراک میاد

لینک به ارسال

من هم مد نظرم همین بود! حالا خب به نظر دوستان چه اموزشی باشه؟البته اینم باید در نظر گرفت که سایت های آموزشی اگه تیم نباشن نمیشه زیاد جلو رفت...(فعلا اینش مهم نیست!)

به نظر من بیشتر آموزش رایانه بخصوص در بخش وب و پی اچ پی باشه - ارائه کدهای زیبای جاوا برای وب سایت ها خیلی مشتاق دارد

لینک به ارسال
می تونی سرویس اشتراک گزاری لینک + فایل + محتوا .... بزنی . با پلاس بیشتر کلمه اشتراک میاد

ممنون از پیشنهادت، من قبل از گوگل پلاس بود که دامنه رو ثبت کردم(البته فکر کنم... ولی مطمعنم که بعد از ثبت با گوگل پلاس آشنا شدم..)اما به نظر من که پلاس به هر جایی که گروه باشن و کار های گروهی انجام بدن میاد...(نمونشم همین سرویس اشتراک گزاری...) اینم لازم به ذکر هست که ایجاد شبکه های اشتراک گزاری لازم به هزینه و تبلیغات بسیار هست... چون اول از همه باید منحصر به فرد باشه،دوما هزینه سرورش زیاده،سوم اینکه هزینه تبلیغاتش زیاده،چهارم حد اقل بایستی 40-50 نفر به صورت اولیه وجود داشته باشند که توش فعلیت کنند... تا کم کم شناخته بشه...

اما فعلا سایت اشتراک گزاری کوچیک در لیست پیشنهاد های قبولی وجود داره...

بازم متشکر از پیشنهادت

به نظر من بیشتر آموزش رایانه بخصوص در بخش وب و پی اچ پی باشه - ارائه کدهای زیبای جاوا برای وب سایت ها خیلی مشتاق دارد

ممنون از پیشنهادت،اما من اطلاعاتم در مورد زبان برنامه نویسی در حد گنجشک هست ;) نمیتونم سایتی بزنم که بر اساس گروه باشه ولی یکی از اعضای اصلیش چیزی برای گفتن نداشته باشه...

بازم متشکر از پیشنهادت

لینک به ارسال

مرتضی جان به نظره من بهتره ابتدا شما نوع فعالیتی که قراره انجام بدی و مدل سایتی که میخوای داشته باشی رو مشخص کنی و بعد براش دامین انخاب کنی ، کلا قانون همین هست و باید هم به همین صورت باشه ، و حتما باید در نوع فعالیتی که میخوای انجام بدی مقداری تخصص داشته باشی .. اینو برای این گفتم که اگه قصد راه اندازی سایتی داری به این توجه داشته باشی ..

دامین از نظره من زیاد جالب نیست و برای هر نوع سایتی حتی الان میشه دامین های بهتری رو ثبت کرد ..

در مورد آموزش یارانه و ... و کلا سایت آموزشی نظره خوبی نداره و به سختی میشه که موفق بود و واقعا باید حرفه ای بود و کار کرد و موفق شدن توش سخته ..

موفق باشی ../.

لینک به ارسال

مرتضی جان به نظره من بهتره ابتدا شما نوع فعالیتی که قراره انجام بدی و مدل سایتی که میخوای داشته باشی رو مشخص کنی و بعد براش دامین انخاب کنی ، کلا قانون همین هست و باید هم به همین صورت باشه ، و حتما باید در نوع فعالیتی که میخوای انجام بدی مقداری تخصص داشته باشی .. اینو برای این گفتم که اگه قصد راه اندازی سایتی داری به این توجه داشته باشی ..

دامین از نظره من زیاد جالب نیست و برای هر نوع سایتی حتی الان میشه دامین های بهتری رو ثبت کرد ..

در مورد آموزش یارانه و ... و کلا سایت آموزشی نظره خوبی نداره و به سختی میشه که موفق بود و واقعا باید حرفه ای بود و کار کرد و موفق شدن توش سخته ..

موفق باشی ../.

سعید جان ممنون از حرفات،اما من کلا تو کار دامین زیاد نیستم که مثلا این دامین رو بخرم و بعدا روش یک سایتی بزنم...،قبلا یک طرح داشتم که یک گروه اینرنتی بود...این دامین با ویژگی های اون گروه کاملا ست بود...

با نظرت در مورد سایت های اموزشی و سختی هاش موافقم...

لینک به ارسال

گفتم منم نظری بدم

به نظرم ساتی اموزشی زیاد جالب نمیشه،شبکه اجتماعی هم خوبه

لینک به ارسال

حالا حتما نباید اشتراک گزاری همه چیز باشه ، یادتونه پ ن پ مد شده بود چقدر شیرترانیکس واسش زدن :D ... حالا خودتون بگردید یک ایده بزنید مثل همون پ ن پ که هر کس بیاد اشتراک گزاری کنه . !

لینک به ارسال

سلام

شاید مدل کوچکی از بالاترین.کام رو هم بتونین اجرا کنین.

لینک به ارسال

سلام

شاید مدل کوچکی از بالاترین.کام رو هم بتونین اجرا کنین.

بهترین پشنهاد هست ،

یادمه قبلا با گروهی همچین پروژه ایی رو به اسم سبز لینک با وردپرس و سیستمی دیگه راه اندازی کردیم

لینک به ارسال

و مثله بالاترین ..... میشه :D

به اندیشیدن خطر مکن، روزگار غریبیست نازنین

لینک به ارسال

من اصلا با داناترین کار نکردم!! چی هست حالا این داناترین1!!!

لینک به ارسال

مثل بالاترین یا داناترین؟؟

داناترین یک سیستم پرسش و پاسخه

و بالاترین هم میگن ضد ... و برای اشتراک گذاریه

لینک به ارسال

ببخشید بالاترین!!!

روی سخن با مدیران: من الان چند روزی هست اصلا نمیتونم ویرایش کنم...لطفا برسی کنید.

لینک به ارسال

رفیق بالاترین بدرد شما نمی خوره . اولا : تبلیغات میخواد ، دوما حرفه برای کد نویسی میخواد ، سوما هی باید بشینی کنترل کنی .

اگر هم رو سیستمی مثل بالاترین تاکید داری من می تونم یوزرمو به عنوان امانت بهت بدم که پنل کاربریش هم ببینی

لینک به ارسال
رفیق بالاترین بدرد شما نمی خوره . اولا : تبلیغات میخواد ، دوما حرفه برای کد نویسی میخواد ، سوما هی باید بشینی کنترل کنی .

اگر هم رو سیستمی مثل بالاترین تاکید داری من می تونم یوزرمو به عنوان امانت بهت بدم که پنل کاربریش هم ببینی

ممنون داداش از توضیحاتت.اما اینجور که شما گفتید به درد من نمیخوره :D

راستی متشکرم که میخواستی یزر و پسوردت رو بدی تا من ببینم :wub:

یک سوال :بالاترین یک سایت اشتراک لینک هست؟

لینک به ارسال

آره داداش

اشتراک گذاری

دیدی پایین بعضی انجمن ها زده اشتراک بپذارید و بالاترین رو هم زده

لینک به ارسال

:blink: :blink: :blink:

اوه آقا مرتضی دوباره عجب سوتی ای دادم :D عیب نداره غلط املایی این چند وقته به خاطر مشکلات بد رفته تو خونم ;) توی اون بنر ثابته که زدم هم غلط املایی داشتم ، اشتباهات تایپی هستش دیگه . :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...