رفتن به مطلب

تصاویر شاخص و ایجاد بیش از تعداد مورد نظر در پوشه upload

پست های پیشنهاد شده

سلام به همگی دوستان .

با استفاده از تابع add_theme_support قابلیت اضافه شدن تصاویر بندانگشتی به قالب خودم ایجاد کردم .

add_theme_support( 'post-thumbnails' );

حال با استفاده از تابع add_image_size برای تصاویر شاخصم دو مقدار سایز ایجاد کردم . " small-thumbnail " که مربوط به مطالب بلاگم میشه و " portfolio-small " که مربوط به مطالب و نمونه کارهایی میشه که با استفاده از custom_post_type ها ایجاد کردم .

add_image_size('small-thumbnail',340,120);
    add_image_size('portfolio-small',275,175);

مشکلی که ایجاد به وجود اومده من وقتی تصویر مورد نظر آ‍پلود میکنم در کل باید در پوشه uploads نهایت از یک تصویر سه سایز کراپ شده داشته باشم " سایز اصلی " ، " اندازه  small-thumbnail" و " اندازه portfolio-small " . اما برای هر تصویر شاخص من پنج تصویر در سایزهای مختلف ایجاد میشه که اصلا ارتباطی با add_imge_size من نداره بخصوص تصاویر مربوط به portfolio-small .

مشکل کار دقیقا چیه و چه کاری باید انجام داد ؟

Capture.PNG

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز.

مسئله اینه که وردپرس بصورت پیش فرض هم خودش یه سری عکس هایی رو ایجاد میکنه.

توی بخش تنظیمات > رسانه که برید این سایزهای پیش فرض وردپرس رو میتونید ببینید. اگر اون سایزهایی که میبینید مورد نیازتون نیستن، برای حذف کردنشون و اینکه دیگه چنین سایزهایی رو تولید نکنه کافیه سایزهاش رو روی صفر تنظیم کنید و ذخیره کنید.

موفق باشید.

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، start گفته است :

سلام دوست عزیز.

مسئله اینه که وردپرس بصورت پیش فرض هم خودش یه سری عکس هایی رو ایجاد میکنه.

توی بخش تنظیمات > رسانه که برید این سایزهای پیش فرض وردپرس رو میتونید ببینید. اگر اون سایزهایی که میبینید مورد نیازتون نیستن، برای حذف کردنشون و اینکه دیگه چنین سایزهایی رو تولید نکنه کافیه سایزهاش رو روی صفر تنظیم کنید و ذخیره کنید. و اصلا به اون سایزهایی که دادم بهش  "

موفق باشید.

ممنون بابت پاسخی که دادی . مشکل اینجا هستش که اون بخش از تنظیمات من تمامی سایزهاش رو برابر صفر قرار دادم . اما باز هم برای من این سایزها رو ایجاد می کنه .

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، mehdi.tayebi گفته است :

ممنون بابت پاسخی که دادی . مشکل اینجا هستش که اون بخش از تنظیمات من تمامی سایزهاش رو برابر صفر قرار دادم . اما باز هم برای من این سایزها رو ایجاد می کنه .

عجیبه... الآن که بیشتر جستجو کردم توی یکی از کامنتای استک اکسچنج دیدم نوشته بودن که این روش توی وردپرس 4 دیگه جواب نمیده.

چیز دیگه ای تو جستجوهام پیدا نکردم و راهی هم به ذهنم نمیرسه دیگه متاسفانه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...