icepack38

مشکل در اجرای پلاگین زرین پال

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام
پلاگین پرداخت با زرین پال رو روی قالب نصب کردم و فعالش کردم از قسمت تصفیه حساب در ووکامرس همراه با کد مرچندgg.png
اما موقع پرداخت پلاگین کار نمیکنه و غیر فعاله
با پشتیبانی زرینپال تماس گرفتم گفتن قالب رو تعویض کنید
تصویر رو ضمیمه کردم
شما راه حلی دارید ؟
jensban.com

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام خدمت دوستان

این مشکل مربوط به دعوای پیش آمده میان شرکت زرین پال و تیم ووکامرس فارسی هست و ظاهرا ووکامرس فارسی میگه که زرین پال از کدهای ما بدون اجازه کپی برداری کرده.

به همین دلیل هم هست که این مشکل فقط در زرین پال بوجود میاد و برای بقیه ی درگاه ها درسته.ووکامرس پارسی از اعتماد کاربران سوء استفاده کرده و در بروزرسانی جدید خودش کدهایی پیچیده مانند هکر ها نوشته که اگر در وبسایت زرین پال استفاده شود درگاه کاملا بسته می شود.

به این لینک مراجعه کنید تا چشم و گوشتان به دست های پشت پرده باز شود : https://welearn.site/course/wordpress-news

ضمنا در این صفحه راه حل برطرف کردن مشکل هم قرار داده شده است.

ارادت

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط TeleDark
      سلام من یه قالب کامل اجاره املاک به نام Homey از سایت تم فارست گرفتم.
      الان آخرین نسخه شو فارسی سازی کردم ولی برای درگاه پرداختش موندم!
      تو قسمت تنظیمات قالب، درگاهای پرداخت، paypal هست و کارت به کارت(که اونم برا ایران کار نمیکنه) میخوام به جاشون زرین پال یا هر افزونه ی پرداخت ایرانی بزارم.
      ممنون میشم کمک کنید
    • توسط Neon_63
      سلام همگی. من در سایتم وقتی محصولی رو وارد سبد خرید میکنم و میرم به صفحه پرداخت، بهم ارور زیر رو میده:
      کتابخانه جی کوئری قبل از شهر های ایران لود نشده است!
      و بعد هم که یه استان رو انتخاب میکنم، در قسمت شهر ها میزنه "یافت نشد!"
      قالبش رو هم خودم نوشتم، اسم سایت هم رصد بوک هست. از آخرین نسخه وردپرس و ووکامرس هم استفاده میکنم
    • توسط h.jalalifar89
      سلام
      من از چندفروشندگی دکان استفاده می کنم. میخوام قبل از اینکه مشتری پرداخت رو انجام بده, فروشنده سفارش رو ببینه و در صورتی که بتونه از پس تعدادش بربیاد زمان ارسال رو حدودی اعلام کنه , بعدش مشتری پرداخت کنه. چون محصولات من سبزی و مرباست باید با توجه به نیاز مشتری آماده بشه
      راه حلی هست؟ میشه کمکم کنید
    • توسط فوری ثبت
      سلام دوستان عزیز وقت بخیر
      آیا میشه این متن رو در افزونه پرداخخت زرین پال تغییر داد به یه چیزی دیگه مثلا : پرداخت امن سامان کیش؟

اگر میشه، باید از کجا تغییرشون داد در چه فایلی ؟

ممنون

• توسط ehsan29
      با سلام
      می خوام یه سایت چندفروشندگی  یا آگهی طراحی کنم می خوام اطلاعات فروشنده مخفی باشه و وقتی پرداخت انجام شد اطلاعات فروشنده هم مشاهده بشه, چه افزونه ای می تونه این کار رو انجام بده
      ممنون