رفتن به مطلب

زیر عنوان چیست ؟

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خسته نباشید

داخل این افزونه سئو وقتی مطلبی قرار میدم بخش خوانای همیشه یه چراغش قرمز هست و نوشته

متن هیچگونه زیرعنوانی ندارد. دست کم یک زیرعنوان اضافه کنید.

این زیر عنوان چیه دقیقا ؟؟ سرچ کردم چیزی پیدا نکردم

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

زیر عنوان یا Subtitle به تیترهای فرعی میگن که در پست استفاده میشه (معمولا با تگ‌های H2 یا H3 قرار میگیرن)

در اینجا پلاگین منظورش اینه که بهتره یه متن طولانی رو به بخش‌های کوچیک‌تری تقسیم کنید که هر کدوم از این بخش‌ها یه عنوان جداگونه واسه خودشون داشته باشن و درضمن بهتره این زیر عنوان‌ها رو با تگ H2 مشخص کنید (از لحاظ مباحث مرتبط با سئو)

به عنوان مثال این پست رو مشاهده کنید که داخلش از زیر عنوان‌ها استفاده شده: http://www.hamyarit.com/6303/5-tips-to-improve-site-posts-readability/

ویرایش شده توسط Farshad
لینک به ارسال

تشکر ولی یه مشکل وجود داره برای مثال وقتی میخوام داخل یک خط یک کلمه رو H2 یا H3 قرار  بدم کل خط به H2 یا H3  تغییر میکنه و ظاهر نوشته رو بد میکنه . برای این کار باید چکار کنم که اینجور نشه ؟ از ادیتور چک ادیتور استفاده میکنم

لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، /mehdi/ گفته است :

تشکر ولی یه مشکل وجود داره برای مثال وقتی میخوام داخل یک خط یک کلمه رو H2 یا H3 قرار  بدم کل خط به H2 یا H3  تغییر میکنه و ظاهر نوشته رو بد میکنه . برای این کار باید چکار کنم که اینجور نشه ؟ از ادیتور چک ادیتور استفاده میکنم

خوب تگ‌های سری H برای نمایش تیتر استفاده میشن دیگه، تیتر هم همونطوری که از اسمش پیداست در یک خط قرار میگیره، اگه میخواین در یک خط فقط روی یک کلمه تاکید کنید بهتره از تگ strong استفاده کنید.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
  • 3 هفته بعد...
  • 10 ماه بعد...
در در 10/7/2016 at 14:38، Farshad گفته است :

خوب تگ‌های سری H برای نمایش تیتر استفاده میشن دیگه، تیتر هم همونطوری که از اسمش پیداست در یک خط قرار میگیره، اگه میخواین در یک خط فقط روی یک کلمه تاکید کنید بهتره از تگ strong استفاده کنید.

با سلام و شب بخیر

این تگ های سری H جریانشون چیه؟ کجا هستن دقیقا؟ میشه یه کم توضیح بدین؟

بعد اینکه وقتی میگن زیرعنوان یعنی با strong یه تیترهای دومی ایجاد کنیم، درسته؟

خب توی یه فروشگاه و در مورد یه محصول چطور میشه این کارو کرد که به ساختار توضیحات محصول هم لتمه نزنه؟

سپاس فراوان

لینک به ارسال
  • 3 سال بعد...

سلام یه مشکل توی قسمت خوانایی دارم که نمیدونم منظورش چیه 

این اخطارشه(توزی زیرعنوان: 1 بخش متن شما بیش از 300 واژه است و با هیچ یک از زیرعنوان ها جدا نمی شود. زیرعنوان ها را برای بهبود خوانایی اضافه کنید)

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، marziehhosseini گفته است :

سلام یه مشکل توی قسمت خوانایی دارم که نمیدونم منظورش چیه 

این اخطارشه(توزی زیرعنوان: 1 بخش متن شما بیش از 300 واژه است و با هیچ یک از زیرعنوان ها جدا نمی شود. زیرعنوان ها را برای بهبود خوانایی اضافه کنید)

سلام. html از تگهای h1 تا h6 استفاده میکنه برای طبقه بندی محتوا. به ترتیب اهمیت از h1 به h6 باید محتوا رو تقسیم کنید. این پیام زیاد اهمیتی نداره و صرفا برای اینه که کاربر راحت تر بتونه محتوا رو متوجه بشه و تیترها رو ببینه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...