رفتن به مطلب

تغییر در صفحه اصلی تاثیری در سئوی سایت دارد

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان وقتی در باره تغییر صفحه اصلی سایت فکر می کنم نمی تونم درست تصمیم بگیرم به خاطر همین این جا مطرح کردم دوستان نظرات و تجربیاتشون رو در اختیار من بذارن.

من فروشگاه سایتم رو در mysite.com/shop نصب کردم و اونجا محصولات سایت به نمایش درمیاد و در خود سایت mysite.com پست های سایت به نمایش درمیان.

من میخوام که صفحه اصلی فروشگاه همون خود آدرس اصلی سایت یعنی mysite.com باشه چون برای کاربران خیلی بهتر هست و راحت تر محصولاتشون رو م یتونن جستجو کنن.

اگر من این کارو انجام بدم (بدون تغییر تم و یا پیوند های یکتا، تایتل ها و کلمات کلیدی و .. ) و برگه فروشگاه رو صفحه اصلی سایتم انتخاب کنم مشکلی از نظر سئو برای سایت پیش میاد؟

ممنون

لینک به ارسال

درود 

مسلماً تو آدرسهاي به مشكل بر مي خورين بهتره از ريدايركت 301 استفاده كنين.

نقشه سايت رو هم بروز و معرفي كنين به گوگل

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، seocollege گفته است :

درود 

مسلماً تو آدرسهاي به مشكل بر مي خورين بهتره از ريدايركت 301 استفاده كنين.

نقشه سايت رو هم بروز و معرفي كنين به گوگل

من قصد تغییر دادن لینک ها رو ندارم و لینک ها همون لینک های قبلی می مونن میشه بفرمایید چی رو ریدایرکت کنم؟!!  فقط به جای نشان دادن پست های سایت  در صفحه اصلی محصولات سایت رو تو صفحه اصلی میذارم و قرار نیست هیچ پستی پاک و یا ویرایش بشه.

ویرایش شده توسط AutumnSadness
لینک به ارسال

خب مسیر عوض میشه یعنی شما دارین آدرس url این بخش  mysite.com/shop  رو به بخش  mysite.com انتقال می کنین خب در حالت عادی وقتی آدرسهای قبلی سرچ شن و کلیک بخورن و اینکه گوگل با اونها مواجه شه ارور 404 یا not found می گیره و این از لحاظ سئو مشکل داره...

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، seocollege گفته است :

خب مسیر عوض میشه یعنی شما دارین آدرس url این بخش  mysite.com/shop  رو به بخش  mysite.com انتقال می کنین خب در حالت عادی وقتی آدرسهای قبلی سرچ شن و کلیک بخورن و اینکه گوگل با اونها مواجه شه ارور 404 یا not found می گیره و این از لحاظ سئو مشکل داره...

من وقتی صفحه اول سایت رو فروشگاه انتخاب کنم محصولات سایت من مثلا   mysite.com/my-product و لینک های دیگه هیچ تغییر نمی کنن و همچنین پست های خود سایت. تنها لینکی که تغییر پیدا میکنه mysite.com/shop هست که ریدایرکت میشه به صفحه اصلی خودش

ویرایش شده توسط AutumnSadness
لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...
در در 9/30/2016 at 20:43، AutumnSadness گفته است :

سلام

دوستان وقتی در باره تغییر صفحه اصلی سایت فکر می کنم نمی تونم درست تصمیم بگیرم به خاطر همین این جا مطرح کردم دوستان نظرات و تجربیاتشون رو در اختیار من بذارن.

من فروشگاه سایتم رو در mysite.com/shop نصب کردم و اونجا محصولات سایت به نمایش درمیاد و در خود سایت mysite.com پست های سایت به نمایش درمیان.

من میخوام که صفحه اصلی فروشگاه همون خود آدرس اصلی سایت یعنی mysite.com باشه چون برای کاربران خیلی بهتر هست و راحت تر محصولاتشون رو م یتونن جستجو کنن.

اگر من این کارو انجام بدم (بدون تغییر تم و یا پیوند های یکتا، تایتل ها و کلمات کلیدی و .. ) و برگه فروشگاه رو صفحه اصلی سایتم انتخاب کنم مشکلی از نظر سئو برای سایت پیش میاد؟

ممنون

فروشگاه با چه ابزاری ایجاد شده ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...