رفتن به مطلب

عدم نمایش محتویات سبد خرید

پست های پیشنهاد شده

سلام

من زمانیکه یه محصول رو به سبد خریدم اضافه میکنم وقتی رو شماره 1 میفته رو آیکن سبد خرید یعنی محصولم اضافه میشه به سبد و لی وقتی رو سبد کلیک میکنم باز همون صفحه محصول باز میشه و صفحه محتویات سبد باز نمیشه که محتویاتشو ببینم لطفا راهنماییم کنید ممنون

لینک به ارسال

با سلام

به برگه ها برید و مطمئن شید برگه "سبد خرید" هست یا نه اگه نبود به قسمت ووکامرس -> وضعیت سیستم -> تب 'ابزار' ؛ رفته و بر روی دکمه " نصب برگه‌های ووکامرس " کلیک کنید تا برگه های پیش فرض ووکامرس ایجاد شن.

اگه هم برگه سبد خرید وجود داشت لینک سبد خرید و چک کنید که درست باشه.

موفق و پیروز باشید.

لینک به ارسال
  • 8 ماه بعد...

سلام وقتی به سبد خرید میرم صفحه مثل بادی پرس میاد که اعضا سایت را نشون میده داخل برگه سبد خرید هم منظور برگه cart فقط شورت کد woocommerce_cart هست پس علت اینکه محصولات انتخابی نمایش داده نمیشه چی؟

لینک به ارسال
  • 5 سال بعد...

با سلام

وقتی روی خرید محصول کلیک می کنم محصول در ajax سبد خرید که سمت چپ باز می شود، نشان داده نمی شود. البته در برگه سبد خرید نمایش داده می شود. مشکل را چگونه می توانم حل کنم؟

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...
  • 1 ماه بعد...
  • 1 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...