رفتن به مطلب

حذف شدن مطالب

پست های پیشنهاد شده

سلام. 

به یک مشکل برخورد کرده اون هم حذف شدن خودکار مطالب هست. وقتی آپدیت 4.6 و 4.6.1 آمد. هر وقت به هر کدام از این نسخه ها آپدیت کردم، وقتی می خواستم مطلب بگذارم، مطلب اول را که می گذاشتم می رفت روی سایت، مطلب دوم را که می گذاشتم مطلب اول حذف می شد؟!؟! البته همیشه هم این طوری نیست بعضی وقت ها مطلب دوم میره و مطلب سوم این اتفاق رخ می دهد. اول حدس زدم شاید افزونه باشد ولی فقط مشکل با downgrade وردپرس به نسخه 4.5.4 حل میشه.کسی می دونه علت چیه؟ یا باید در انجمن اصلی وردپرس سوال بپرسم؟

لینک به ارسال

پیشنهاد میکنم به هاستتان اول سر بزنید. منم تقریبا چنین مشکلی داشتم به هاستم گفتم. گفتند به دلیل مشکلات سبستمی مجبور بودیم بکاپتون را یکسر فعال کنیم

لینک به ارسال

این جواب پشتیبانی هاست بوده:

نقل قول

کاربر گرامی؛ وقت بخیر، این مورد ممکن است به دلیل بروزرسانی ناقص یا عدم همخوانی برخی از پلاگینها با نسخه جدید وردپرس شما رخ داده باشد. لطفا پس از غیرفعال سازی کلیه پلاگینها، مجدداً این مورد را بررسی فرمائید.

با تشکر/.

مثلا چه طور پلاگینی چنین مشکلی درست می کند؟

Advanced Custom Fields - Akismet - All In One WP Security - Auto Post Thumbnail - Channeller Telegram Channel Admin - Javascript Html and Text Adder  ThreeWP Activity Monitor - TinyMCE Advanced - WP Super Cache - WP - Optimize - WPtouch Mobile Plugin- Yoast SEO

افزونه قالب های لوگین - - بارگذاری خودکار تصاویر - فرم تماس 7 - بسته وردپرس پارسی

ویرایش شده توسط alireza1375
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...