رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

دو قسمت شماره موبایل و استان در قسمت ثبت نام اضافه کردم که کاربر در زمان ثبت نام استان خودشو وارد می کنه و داخل پنلش نشون میده.

حالا داخل صفحه جستجو میخوام یه قسمت درست کنم به نام استان که هر کسی که میخواد آگهی هایی که استانش مثلا تهران هست رو ببینه روی تهران کلیک کرد آگهی هایی رو نشون بده که استان شخص آگهی دهنده ای که تهران هست رو نشون میده.

مثلا سه نفر در زمان ثبت نام به این شرح بودن:

علی > تهران

مجتبی > تهران

احمد > اراک

حالا کسی که وارد سایت میشه وقتی روی تهران کلیک کرد ، آگهی های علی و مجتبی رو بهش نشون بده.

اینم لینک صفحه جستجو http://stock.sanattools.com/?s

ممنون از راهنماییتون

لینک به ارسال

شما هم میتونید از WP_QUERY_USER استفاده کنید و یا خودتون با get_result کوئری اختصاصی خودتون رو سرچ کنید و مقدار $_POST کاربر رو اونجا قرار بدید و نتیجه رو مشاهده کنید اگر نتایج جستجو زیاد هست پیشنهاد میکنم مورد اول رو انتخاب کنید تا از pagination هم بهره ببرید

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام

این قسمت رو با راهنمایی دوست عزیزمون انجامش دادم ولی یه مشکلی هست اونم اینکه :

مثلا صفحه سرچم 50 آیتم نشون میده که با افزونه wp page number صفحه بندیشون کردم که هر صفحه 10 تا نشون میده، حالا وقتی روی تهران کلیک می کنم داخل هر صفحه که اون آیتم پیدا می کنه داخل همون صفحه نشون میده.

مثلا داخل صفحه اول از 10 تا اگه سه تاش تهران فقط سه تا نشون میده ، و صفحه دوم هر چندها هست داخل خود همون صفحه نشون میده و الی صفحات بعد. در حالی که باید هر تعدادی که پیدا کرد مثلا از 50 تایی که هست اگه 30 تاش تهران باید بشه سه تا صفحه و صفحه اول 10 تا رو کامل نشون بده.

امیدوارم تونسته باشم کامل منظورمو رسونده باشم.

با تشکر

لینک به ارسال

سلام

این قسمت رو با راهنمایی دوست عزیزمون انجامش دادم ولی یه مشکلی هست اونم اینکه :

مثلا صفحه سرچم 50 آیتم نشون میده که با افزونه wp page number صفحه بندیشون کردم که هر صفحه 10 تا نشون میده، حالا وقتی روی تهران کلیک می کنم داخل هر صفحه که اون آیتم پیدا می کنه داخل همون صفحه نشون میده.

مثلا داخل صفحه اول از 10 تا اگه سه تاش تهران فقط سه تا نشون میده ، و صفحه دوم هر چندها هست داخل خود همون صفحه نشون میده و الی صفحات بعد. در حالی که باید هر تعدادی که پیدا کرد مثلا از 50 تایی که هست اگه 30 تاش تهران باید بشه سه تا صفحه و صفحه اول 10 تا رو کامل نشون بده.

امیدوارم تونسته باشم کامل منظورمو رسونده باشم.

با تشکر

لینک به ارسال

سلام

من سرچ کردم در این قسمت یه چیزایی دستگیرم شد

<?php
$args = array(
'meta_query' => array(
        array(
            'key' => 'city',
            'value' => 'اردبیل',
            'compare' => 'LIKE'
        )
);
query_posts($args); while (have_posts()) : the_post(); ?>

ولی این مربوط به get post meta هستش یعنی فیلد سفارشی یه مطلب رو میگیره ، اما من میخوام فیلد سفارشی یه کاربر رو بذارم داخل حلقه.

داخل این کد که نوشتم میخوام مطالبی رو نشون بده که: فیلد سفارشی city هر کاربری که "اردبیل" هست رو نشون بده.

لطفا راهنمایی بفرمایید.

با تشکر.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...