رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام بعد از مدتی سایت به صورت خود جوش دیگه پوشه ادمینی رو نمیشناسه یعنی اصلا انگار وجود نداره  دوستان لطفا راهنمایی کنند

کارهایی که تا الان انجام شده

فول بک آپ و ریستور

نصب مجدد

نصب در یک هاست دیگه

آپدیت

تغییر ورژن

هیچ کدوم مشکل رو بر طرف نکرده

آدرس : http://sarvdl.ir/wp-admin

لینک به ارسال

سلام

یعنی بازم وردپرس رو توی یک هاست دیگه نصب میکنین پوشه wp admin رو دیگه نمیتونه بخونه ؟!

پس مشکل از وردپرس و هاست نیست ، چیز مشترکی توی این مواردی که انجام دادین هست ؟! مثل قالب یا افزونه ؟!

لینک به ارسال

خیر اصلا دست نزدم خوب بود گفتم برم یه بروز رسانی کنم دیدم دیگه ادمینیش بالا نمیاد بعد تست ها رو انجام دادم دیدم اصلا پوشه ادمینی رو شناسایی نمیکنه ولی فایل ورود کاربر رو میخونه wp-login رو میگم

لینک به ارسال

سلام دوستان. بنده هم دیشب دقیقا به همین مشکل برخوردم. قسمت ادمین و پیشخوان اتفاقی ناپدید شده. وقتی میرم قسمت دیتابیس یوزری که باهاش ادمینم اونجا موجوده ولی به عنوان ادمین داخل سایت نمیشه و بقول دوستمون انگار نمیشناسه. مشکل خیلی عجیبیه هرجارو زیر و رو کردم نتونستم پیداش کنم. دیوونم کرده شدیدا

لینک به ارسال

من این مشکل رو حل کردم بنده روی پوشه ادمینی پسورد گذاشتم وقتی میخواستم صحفه اصلی رو ببینم پس میخواستم رفتم پسورد رو حذف کردم و این مشکل پیش اومد بعدا رفتم تیک این گزینه در قسمت پسورد برداشتم 

Password protect this directory  

و قسمت 

Enter a name for the protected directory:

رو خالی کردم مشکل حل شد اما برای رفع مشکل خواستن پسورد در صحفه اصلی باید افزونه های کشی که برای بالا رفتن سرعت ورد پرس نصب کردید رو پاک کنید

برای من  W3 Total Cache بود

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...