رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

این چطوره؟

UpdraftPlus - WordPress Backup and Restoration

ممنون، نگاه کردم، در مورد اسکای درایو فقط یه جمله بین توضیحات آورده بود که منظورش رو متوجه نشدم:

Supports WordPress backups to Amazon S3 (or compatible), Dropbox, Rackspace Cloud Files, Google Drive, Google Cloud Storage, DreamHost DreamObjects, FTP and email. Also (via an add-on) FTP over SSL, SFTP and WebDAV. (Note: Microsoft forbid SkyDrive to be used by backup software). Some examples of S3-compatible providers: Cloudian, Connectria, Constant, Eucalyptus, Nifty, Nimbula, Cloudn.
ویرایش شده توسط ahadto
  • امتیاز 1
لینک به ارسال

یعنی مایکروسافت نمیزاره برنامه های از اسکای درایو برای بکاب استفاده کنند

شما اگر به فضای بیشتر نیاز داری میتونی یک اکانت در دراپ باکس بسازی و به دوستات یا اکانتهای دیگت دعوتنامه بدی، به ازای هر عضوی که بگبری 500 مگ بهت فضا میده

یه سری کارهای دیگه هم هست که نهایتا تا 70 گیگ میشه فضا گرفت

برای گوگل نمی دونم این هست یا نه

• امتیاز 1
لینک به ارسال

یعنی مایکروسافت نمیزاره برنامه های از اسکای درایو برای بکاب استفاده کنند

شما اگر به فضای بیشتر نیاز داری میتونی یک اکانت در دراپ باکس بسازی و به دوستات یا اکانتهای دیگت دعوتنامه بدی، به ازای هر عضوی که بگبری 500 مگ بهت فضا میده

یه سری کارهای دیگه هم هست که نهایتا تا 70 گیگ میشه فضا گرفت

برای گوگل نمی دونم این هست یا نه

گفتم اگه راحت بشه بک آپ گرفت و دردسر نداشته باشه گزینه خوبی هست، البته اسکای درایو فک می کنم تازگی ها بیش از 7 گیگ فضا نمیده ولی من که قدیما ثبت نام کرده بودم 25 گیگ فضا بهم داد، بعدش اگه بخواهی اینقده توی دراپ باکس وقت بذاری و دعوت نامه بفرستی که هیچ کدوم از دوستات هم جتی سر نزنه صد برابر بدتر از اینه که بخواهی یه هاست مشت بخری برا بک آپ که راحت و آسوده باشی :) الآن حتی یه هاست 500 گیگ با ماهی سی تومن هم حتی میشه خرید، حتی سرور مجازی هم با این قیمت میشه تهیه کرد که کلی بیشتر بهت حال میده B)

ویرایش شده توسط ahadto
  • امتیاز 1
لینک به ارسال

اقا من این Wordpress Backup to Dropbox رو نصب کردم، دیدم فقط پوشه public_html رو بک آپ می گیره!

چطوری باید بفهمم که دیتابیس رو میگیره یا نه؟ دیتابیس کجا میره؟

• امتیاز 1
لینک به ارسال

ولله با این کار نکردم اما یه بار بک اپتون رو دانلود کنید و داخلش رو ببینید که فایل های دیتابیس هست یا خیر

• امتیاز 1
لینک به ارسال

اقا من این Wordpress Backup to Dropbox رو نصب کردم، دیدم فقط پوشه public_html رو بک آپ می گیره!

ببین من یه بار یه اسکریپت توپ معرفی کردم بهتون برای بک آپ اما استفاده نکردید :) به نظر من شما از افزونه بک آپ دیتابیس استفاده کنید که هر روز دیتابیست رو برات ایمیل کنه و خیالت راحت باشه، بقیش خیلی مهم نیست

• امتیاز 1
لینک به ارسال

منم استفاده کردم دیدم بدرد نمی خوره اینو استفاده کن

UpdraftPlus - WordPress Backup and Restoration

زمان بندی هم داره و همه ی فایلا رو جدا از هم آپ میکنه

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

من نصبش کردم ولی کلا با این چیزی که شما گذاشتی فرق داره فکر کنم نسخه های جدیدش باشه. هم گوگل و هم افزونه ظاهرشون عوض شده!

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

سلام

ببخشید من جایی خوندم که افزونه UpDraftPlus قابلیت این رو داره که مثلا اگه به DropBox یا Google Drive متصلش کنیم فایل های پشتیبان جدید رو روی قبلی ها Overwrite کنه، این رو از کجا باید تنظیم کرد؟ چون به صورت معمول اینطور نیست و فایل های جدید در کنار بقیه قرار می گیره و در کوتاه مدت با رشد فضای اشغال شده، حافظه تخصیص یافته تموم میشه.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

دوستان می خواستم بدونم این افزونه بعد از این که هر روز به طور روزانه بکاپ گرفت.... برای ارسالش به گوگل دایو از اینترنت ما استفاده می کنه؟ یعنی از حجم مصرفی اینترنت ما کم می شه؟ اگر جواب مثبته در صورتی که ما چند روز به اینترنت کانکت نشیم بکاپ های گرفته شده به گوگل درایو ارسال نمی شن؟

من از افزونه backwpup استفاده می کنم مثل ساعت برای من کار می کنه....روزانه به طور منظم بکاپ می گیره و می فرسته به دراپ باکس می خواستم ببینم این افزونه هم برای آپلود بکاپ ها به دراپ باکس از حجم مصرفی اینترنت ما استفاده می کنه؟

لینک به ارسال

دوستان می خواستم بدونم این افزونه بعد از این که هر روز به طور روزانه بکاپ گرفت.... برای ارسالش به گوگل دایو از اینترنت ما استفاده می کنه؟ یعنی از حجم مصرفی اینترنت ما کم می شه؟ اگر جواب مثبته در صورتی که ما چند روز به اینترنت کانکت نشیم بکاپ های گرفته شده به گوگل درایو ارسال نمی شن؟

من از افزونه backwpup استفاده می کنم مثل ساعت برای من کار می کنه....روزانه به طور منظم بکاپ می گیره و می فرسته به دراپ باکس می خواستم ببینم این افزونه هم برای آپلود بکاپ ها به دراپ باکس از حجم مصرفی اینترنت ما استفاده می کنه؟

هیچکدوم از این افزونه ها از اینترنت شما استفاده نمی کنند اما فکر میکنم حجم ترافیک ماهانه هاست شما رو مصرف می کنند.

البته اگر نرم افزار دراپ باکس رو روی کامپیوترت داشته باشی، بصورت اتوماتیک فایلهایی که میاد توی دراپ باکس رو دانلود میکنه توی کامپیوتر و این باعث میشه که اینترنت شما رو مصرف کنه.

• امتیاز 1
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
  • 3 هفته بعد...

والا من که کلا بیخیال همه این افزونه ها شدم به چند دلیل:

1- وقتی بخواد بکآپ بگیره پدر رم رو در میاره و سرور فرت و فرت بهت اخطار میده. حالا مثلا فکر کن شما روزی یک بار بخواهی بکآپ بگیری!

2- گوگل درایو رو من هر کاری کردم نتونستم راهش بندازم و دراپ باکس هم که نصفه و ناقص بکآپ میگرفت

3- ضمن اینکه الآن دیگه اکثر هاستینگ ها خودشون هرروز و هرهفته بکآپ میگیرن دیگه نیازی به این کارها نیست

لینک به ارسال
  • 4 ماه بعد...
  • 3 ماه بعد...

من همیشه فول بک آپ از سایتم از طریق سی پنل می گیرم حالا چطور میتونم این رو به گوگل درایوم منتقل کنم؟

لینک به ارسال
  • اضافه کردن...