رفتن به مطلب

حذف شدن چراغ ها و بخش Analytics افزونه Yoast SEO

پست های پیشنهاد شده

با سلام، دوستان نمی دونم چرا بخش چراغ های سبز و قرمز کیفیت محتوا، بخش Analytics و Keyword Focus افزونه Yoast من حذف شده! 

لطفا راهنمایی کنید.

با تشکر

لینک به ارسال

سلام

در نگارش تازه افزونه خبری از چراغ راهنمایی نیست. تنها گزینه های نوشتاری و رنگ به پیشخوان چپ افزوده شده (برای نمونه برای رنگ نارنجی می نویسه نیازمند بهینه سازی)

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، DariushGreat گفته است :

سلام

در نگارش تازه افزونه خبری از چراغ راهنمایی نیست. تنها گزینه های نوشتاری و رنگ به پیشخوان چپ افزوده شده (برای نمونه برای رنگ نارنجی می نویسه نیازمند بهینه سازی)

همینش هم برای من نیست!

لینک به ارسال

نسخه آخر! اصلا ربطی به نسخه نداره چون چند تاشو تست کردم، افزونه های دیگه هم خاموش کردم، قالب هم عوض کردم و ... اما نمیدونم لامصب چش شده ! آیا این احتمال وجود داره که از خود وردپرس باشه؟ چون فایل load.php وردپرس رو دستکاری کردم

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

ساده ترین و مطمئن ترین راه حل اینه که رو لوکال یا یه سایت دیگه نصب و تست کنی مشخص می شه

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...
در در 9/14/2016 at 01:07، محمد رضایی گفته است :

با سلام، دوستان نمی دونم چرا بخش چراغ های سبز و قرمز کیفیت محتوا، بخش Analytics و Keyword Focus افزونه Yoast من حذف شده! 

لطفا راهنمایی کنید.

با تشکر

درود بر شما دوست عزیز

ابندا چک کنید که نسخه شما پریمیوم و فعال هست یا از نسخه های رایگان دارید استفاده میکنید!

بعدضی نسخه های به نسخه آخر وردپرس که 4.7.0 هست مشکل دارند و بعضی افزونه ها و قالبها رو بهم میریزه!

اگر میتونید به نسخه 4.6.1 فک میکنم باید عقب گرد کنید یعنی داون گرید کنید اینجوری برطرف میشه!

اغلب مشکلات این روزها همین نکته هستش!

لینک به ارسال
  • 7 ماه بعد...

سلام، داشبورد وردپرس > کاربران > شناسنامه من > غیر فعال کردن تجزیه و تحلیل سئو. از طریق میشه مشکل رو حل کرد.

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...