رفتن به مطلب

دستکار در قسمت ابزارک - کنترل پنل

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان .

من جدیدا یه پوسته ای رو نصب کردم که در قسمت ابزارک آن در کنترل پنل یک سری منو ها و ابزارکهایی وجود داره که نیازی به اونها ندارم . میخواستم ببینم چطور میشود کامل از بخش کنترل پنل حذفشون کرد ؟؟

در فایل پیوست عکسش رو گذاشتم .

یه خواهش دیگه هم داشتم که میدونم جاش اینجا نیست اما ممنون میشم جواب بدید .

من وسط صفحه ام یه باکس قرار دادم که عنوانش هستش آخرین اخبار شرکت .

یه دسته بندی هم قرار دادم به عنوان اخبار شرکت .

چطور میتونم به وسیله RSS یا هر موضوع دیگه که فکر میکنید خوب باشه در اون باکس اخبارم ، 5 خبر آخر رو به صورت تیتر نمایش بدم . ..

مرسی

post-667-0-36644500-1355833825_thumb.jpg

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش امدین دوست عزیز

برای حذف ابزارک های اضافه شما بایداز بخش فانکشن پوسته (بنظر میرسه پوسته شما فریمورک/هسته اصلی داره) این ها رو حذف کنید. کدهای ایجاد رو پیدا و حذف کنید.

برای فید هم میتونید از ابزارک فید/rss خود وردپرس استفاده کنید.

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش امدین دوست عزیز

برای حذف ابزارک های اضافه شما بایداز بخش فانکشن پوسته (بنظر میرسه پوسته شما فریمورک/هسته اصلی داره) این ها رو حذف کنید. کدهای ایجاد رو پیدا و حذف کنید.

برای فید هم میتونید از ابزارک فید/rss خود وردپرس استفاده کنید.

درسته framework داره اما یه پوشه مجزا هستش .. یعنی پوسته یه پوسته جدا داره و فریم ورک هم یه پوشه جدا دیگه که من فقط اون پوشه مربوطه به پوسته رو برداشتم و ادیت کردم .

مگه امکان داره بهم متصل باشن ؟؟؟!! یعنی چی ؟ چه کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

اصلا من یه همچین چیزی تو فریم ورکهام نمی بینم که بخوام حذفشون بکنم . من اصلا باید دنبال چی بگردم ؟؟؟ فایلهای فریمورک رو اتچ کردم .

framework.zip

لینک به ارسال

فایلهای مختلف در پوسته های سنگین بهم اینکلود میشن.

باید در فایلهای مختلف بدنبال این نوشته ها باشید و اونها رو پیدا کنید.

لینک به ارسال

مرسی . با کمک و راهنماییتون تونستوم قسمت ساید بار های اضافی رو کامل حذف کنم الان تنها مشکلم ابزارک ها هستند که هر چی سرچ میکنم پیدا نمی کنم .

لینک به ارسال

اگر ابزارک برای همین پوسته باشه شما کافیه عنوان ابزارک رو توی فایلهای اصلی جستجو کنید. مطمئنا پیدا میشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...