رفتن به مطلب

تغییر در هسته وردپرس و تغییر نمایش عکس ها به صورت دلخواه (اساتید راهنمایی کنند)

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت اساتید محترم میخواستم عکس های ورد پرسم به صورت زیر نمایش داده بشه . یعنی وقتی رو عکس ها کلیک شد به صورت که در لینک زیر نشون میده نمایش داده بشه. ممنون

https://jsfiddle.net/o5g04jf8/

لینک به ارسال

سلام

1. دستکاری هسته وردپرس کار عاقلانه ای نیست! چون با کوچک ترین اشتباه کل وردپرس رو می فرستی روی هوا! جدای از اون حتی اگر هم شدنی باشه با یه بروز رسانی کوچولو دوباره همه چیز بر می گرده سر جای نخستش

2. بهترین روش دگرگون کردن عملکرد هسته وردپرس، بکارگیری هوک یا فانکشن در پوسته هست.

3. اون روش باز شدن وینه ای که شما دنبالشی بهش می گن لایت باکس؛ پرونده جی کوئریش رو که پیوست کنی و کدشو بزنی درست می شه. برای نوشته هاش هم می تونی از متا باکس بهره بگیری.

4. بالا آوردن بی جهت تاپیک تنها حکم اسپم رو داره و اسپم زیاد هم بن شدن (بلاک) رو در پی داره.

لینک به ارسال
در در 9/19/2016 at 09:42، DariushGreat گفته است :

سلام

1. دستکاری هسته وردپرس کار عاقلانه ای نیست! چون با کوچک ترین اشتباه کل وردپرس رو می فرستی روی هوا! جدای از اون حتی اگر هم شدنی باشه با یه بروز رسانی کوچولو دوباره همه چیز بر می گرده سر جای نخستش

2. بهترین روش دگرگون کردن عملکرد هسته وردپرس، بکارگیری هوک یا فانکشن در پوسته هست.

3. اون روش باز شدن وینه ای که شما دنبالشی بهش می گن لایت باکس؛ پرونده جی کوئریش رو که پیوست کنی و کدشو بزنی درست می شه. برای نوشته هاش هم می تونی از متا باکس بهره بگیری.

4. بالا آوردن بی جهت تاپیک تنها حکم اسپم رو داره و اسپم زیاد هم بن شدن (بلاک) رو در پی داره.

1- آقا داریوش من هیچ علاقه ای ندارم که تاپیک بیارم بالا اگه یه نفر جواب درست بده من مشکلم حل میشه متاسفانه مشکل اینجاست که همه میان یسری جواب تکراری میدن و به اصل موضوع کاری ندارند 

2- من میدونم اسمش چیه و میدونم باید کد ها پیوست بشه .خودت قضاوت کن ( و کد شو بزنی درست میشه شد جواب و راهنمایی ؟؟؟ ) 

این کدی پی اچ پی که عکسهای پست و فرامیخونه که من باید آی دی کدمو بهش بدم چیه ؟؟؟ 

مشکل اینه ما اساتید زود رس زیاد داریم !!!

لینک به ارسال

سلام. درست راهنماییتون کردن.

اینجور کارها رو باید توی قالبتون انجام بدین و نیازی به ویرایش کل وردپرس نیست.

توی پوستتون فایل functions.php رو پیدا می کنید و از مخزن وردپرس یا سایت های دیگه نحوه لود کردن فایل های جاوا اسکریپت توی پوسته وردپرس رو هم تحقیق و پیاده می کنید.

اینکه گفتن پستتون اسپم هست حرف درستیه چون بدون اطلاع از نحوه کار وردپرس سوال تخصصی میپرسین.

راهنماییتون هم کردن، باید با استفاده از هوک ها موقعی که وردپرس به قسمت بارگزاری فایل های js و css میرسه بگید فایل من رو هم لود کن. اموزشش هم توی اینترنت سرچ کنید زیاده.

موفق باشید.

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، meyox گفته است :

1- آقا داریوش من هیچ علاقه ای ندارم که تاپیک بیارم بالا اگه یه نفر جواب درست بده من مشکلم حل میشه متاسفانه مشکل اینجاست که همه میان یسری جواب تکراری میدن و به اصل موضوع کاری ندارند 

2- من میدونم اسمش چیه و میدونم باید کد ها پیوست بشه .خودت قضاوت کن ( و کد شو بزنی درست میشه شد جواب و راهنمایی ؟؟؟ ) 

این کدی پی اچ پی که عکسهای پست و فرامیخونه که من باید آی دی کدمو بهش بدم چیه ؟؟؟ 

مشکل اینه ما اساتید زود رس زیاد داریم !!!

1. هنگامی که یه بار دو بار تاپیک رو بالا آوردی و پاسخی نگرفتی دو حالت داره: آ) کسی چیزی نمی دونه - ب) می دونن ولی برای گفتنش باید دست توی جیبت کنی.

2. شما می دونی چیه ولی نمی دونی چجوری کدش رو بزنی؛ این یعنی این که نه درست و حسابی PHP بلدی نه jQuery و نه Ajax. این بار سه راه داری: آ) بری بشینی نخست همه اینا رو یاد بگیری - ب) دست توی جیبت کنی بدی یکی واسه‌ت درست کنه - پ) افزونه نصب کنی

3. بستگی داره فراخوان وینه ای که می خوای چی باشه؛ وین انگشتی نوشته باشه یا گالری! اگر گالری هست گالری خود وردپرس که در نوشته هست، یا زمینه سفارشی و...

4. اساتید زودرس که بله، ولی مشکل و چالش اصلی تنبلی بیش از اندازه برخی هست و انتظارات بالا.

5. اینجا قراره به همدیگه کمک بشه نه این که لقمه حاضر و آماده مفت در اختیار کسی قرار داده بشه! اگر هم کسی این کار رو انجام می ده از سر دلسوزی و لطفشه؛ وگرنه اینجا کسی وظیفه ای نداره

ویرایش شده توسط DariushGreat
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...