رفتن به مطلب

زدن دکمه بروزرسانی و نمایش صفحه یافت نشد

mpss

پست های پیشنهاد شده

در هم اکنون، mpi گفته است :

با سلام 
من هرجایی از وردپرسم بخوام بروزرسانی انجام بدم با خطای صفحه یافت نشد مواجه میشم ، مشکل از کجاست ، لطفا راهنمایی کنید .

سلام منظورا از بروز رسانی آپدیت پلاگین هاست؟

لینک به ارسال

نه ببینید من میخوام یک برگه(یا محصول یا نوشته) ایجاد کنم ولی تو قسمت انتشار (سمت چپ صفحه) ، زمانیکه روی دکمه انتشار کلیک میکنم با پیغام "صفحه مورد نظر یافت نشد" مواجه میشم و هیچ برگه ای رو نمیتونم ایجاد کنم . این موضوع ایجاد نوشته و محصول هم هست . ( در واقع گزینه منتشر شده رو ندارم ، فقط دو گزینه پیش نویس و برای بازبینی رو دارم )

لینک به ارسال

نه ببینید من میخوام یک برگه(یا محصول یا نوشته) ایجاد کنم ولی تو قسمت انتشار (سمت چپ صفحه) ، زمانیکه روی دکمه انتشار کلیک میکنم با پیغام "صفحه مورد نظر یافت نشد" مواجه میشم و هیچ برگه ای رو نمیتونم ایجاد کنم . این موضوع ایجاد نوشته و محصول هم هست . ( در واقع گزینه منتشر شده رو ندارم ، فقط دو گزینه پیش نویس و برای بازبینی رو دارم )

در فانکش قالبتون تغییراتی دادین؟

لینک به ارسال

من داشتم فقط برگه و محصول و نوشته ایجاد می کردم ، نه تغییری ندادم . 

از کی اینطوری شد؟

لینک به ارسال

من یک قالب فارسی شده رو دانلود کردم و شروع به تغییرات کردم در ابتدا همه چیز اوکی بود ولی الان که آخر کاره هیچ ذخیره ای برای هیچ قسمتی از وردپرسم انجام نمیشه ! من دوباره باید نصب قالب رو انجام بدم ؟

لینک به ارسال

من یک قالب فارسی شده رو دانلود کردم و شروع به تغییرات کردم در ابتدا همه چیز اوکی بود ولی الان که آخر کاره هیچ ذخیره ای برای هیچ قسمتی از وردپرسم انجام نمیشه ! من دوباره باید نصب قالب رو انجام بدم ؟

برید یکی از قالبهای خود ورپرس رو دانلود و نصب کنید از خود وردپرس تست کنید، اگر مشکل حل شد، مشکل از فانکشن قالبتون پس

لینک به ارسال

راهی به غیر از این هم هست ؟ من الان بقیه پوسته ها رو امتحان کردم همینطور بود 

همه افزونه هاتو غیرفعال کن بعد پست بده یا برزو رسانی کن

لینک به ارسال
در 40 دقیقه قبل، mpi گفته است :

ببینید من تو قسمت انتشار (سمت چپ صفحه) گزینه منتشر شده رو ندارم ، فقط دو گزینه پیش نویس و برای بازبینی رو دارم . مشکل میتونه از این باشه ؟

از درون ریزی استفاده کردید؟

لینک به ارسال
در 29 دقیقه قبل، mpi گفته است :

منظورتون دقیقا چیه ؟ 

فایلی چیزی درون ریزی کردین از قالب؟

محتوا یا برگه 

لینک به ارسال
  • اضافه کردن...