رفتن به مطلب

مجبورم از عناوین تکراری و متن تکراری داخلی استفاده کنم.

princo

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض احترام

من یه فروشگاه مطالب معماری دارم که فایلهای مربوط به این درس فروخته میشه .

مشکلاتم با سئو رو نتوستم حل کنم خواستم اگه میشه یه راهنمایی بفرمایید که چکار کنم ... :(

1- مثلا : من حدود 40 تا فایل پروژه بیمارستان دارم . حالا بخوام عنوان بزنم هرکاری کنم نمیشه چهل تا عنوان بیمارستان مختلف زد. مگه اینکه کنارش عدد بزنم . مثلا پروژه بیمارستان 1 و 2 و .3 و ...

اگه بخوام تعداد طبقه رو کنارش بزنم خو قطعا توی این همه پروژه هم طبقه اون پیدا میشه . خلاصه راه نداره برای چیز جدید اضافه کردن به جز عدد زدن کنارش که خوب عدد هم ایندکس میشه با هاش.

اینو من چکار کنم که عنوان تکراری دارم.

کلا چون موضوعاتم مثل همه باید بهترین راه و انتخاب کنم تا برای همه مطالبم استفاده کنم . تجاری . ورزشی . مذهبی ... هرکدومم کلییییی فایل داره ..

2- من ترتیب مطالبم اینجوریه . اول یه توضیحات میدم چنتا پاراگراف که متفاوت باشه با بقیه . بعد عکس میزارم . بعد ادامه مطلب . بعدش چنتا دیگه عکس و در اخر یه لیست از مشخصات فایل هست که توی همه مطالب تکرار میشه . فقط عدد هاش تغییر میکنه مثل زیر

تعداد طبقه

برش

نما

سایت پلان

فقط عدد های جلوش تغییر میکنه و توی همه نقشه هام تکراریه

اخرم یه سری توضیح هست که مربوط به کل سایته اونام تکرار میشه توی همه مطالب من

نمونه

این تکراری بودن های عنوان و چکار کنم

و اینکه این تکراری بودن بخشهایی از مطلب اشکالی نداره توی سئو ؟ عکسام و بخش اول توضحات اختصاصی هست باقیش تکراری میشه

ببخشید طولانی شد . :(

ویرایش شده توسط princo
لینک به ارسال

میتونین به شکل های دیگه ای عنوان بزنین ، مثلا :
دانلود پروژه معماری ، بیمارستان ، نوع اول 
یا نمونه اول 
یا حالت اول 
یعنی از عدد استفاده نشه ، از حروف استفاد بشه .

و یا میتونین موردی که مهم تر هست در نظر بگیرین 

دانلود پروژه معماری ، بیمارستان ده تختخوابه 

یا حالت های مشابه .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...