رفتن به مطلب

مشکل در کامل نشدن لود سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام

یه مشکلی در لود سایتم وجود داره که میخواستم از دوستان وردپرسی سوال کنم ببینم کسی علت و راه حل این مشکل رو میدونه کمک کنه؟!

خیلی از مواقع هنگامی که سایتم رو باز میکنم و سایت در حال لود شدن هست روی بارگذاری از دوتا آدرس که عکسش رو براتون میذارم سایت گیر میکنه و این لینک ها نمیذاره سایت کامل لود بشه البته اینو بگم که سایت کامل بالا میاد و مشکلی نیست فقط اون نشانگر تو ادرس بار همش در حال چرخیدن هست و روی بارگذاری این دوتا لینک گیر میکنه.

من کل کدهای قالب رو گشتم و مطمئن هستم که تو کدهای قالب همچین ادرس هایی وجود نداره و حدس خودم اینه که مربوط به کدهای وردپرس یا یکی از افزونه ها باشه.

ممنون میشم اگر کسی در مورد این موضوع اطلاعاتی داره راهنمایی کنه

1.jpg

2.jpg

ویرایش شده توسط yas_hfb
لینک به ارسال
در هم اکنون، codnevisha گفته است :

افزونه های آمارگیری که استفاده می کنین چیه؟

افزونه آمارگیر ندارم لیست کامل افزونه ها تو عکس زیر هست (البته آمارگیر پست ها wp-post views نصب هست)

Snapshot_2016-08-27_013741.jpg

ویرایش شده توسط yas_hfb
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

کسی نمیتونه کمک کنه؟

ماشالا مدیرهای انجمن هم که انگار اصلا تایپیک ها رو نگاه نمیکنند ، افرادی که میان اینجا تایپیک میزنن و مشکلاتشون رو مطرح میکنن انتظار کمک از اعضای با دانش بالا مخصوصا مدیران محترم دارند که متاسفانه یا مدیرامون سرشون شلوغه یا انجمن مورد کم لطفی صاحب خونه هاش قرار گرفته!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...