رفتن به مطلب

نصب bbpress فارسی

runy

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من نمی تونم bbpress فارسی را نصب کنم من یه آماتورم تو وب سایت لطفا کمک کنید من چه طور باید نصبش کنم ؟

ممنون

لینک به ارسال

سلام دوستان

من نمی تونم bbpress فارسی را نصب کنم من یه آماتورم تو وب سایت لطفا کمک کنید من چه طور باید نصبش کنم ؟

ممنون

بی بی پرس فارسی نشده است. انجمن شما در چه زمینه ای فعالیت خواهد کرد ؟

لینک به ارسال

سلام

پس این چیه؟

http://www.newbie.ir/files/bbP.zip

یه جمع دانشجویی که می خواهیم توش خاطراتمون را بگزاریم و پیرامون مسائلی هم بحث و گفتو گو داشته باشیم

پس یه انجمن فارسی به من پیشنهاد کنید و نحوه نصبش را هم بگید ممنون میشم

لینک به ارسال

الان بی بی پرس فکر میکنم تبدیل به یک افزونه شده برای وردپرس و کمتر جدا نصب میکنن . اگر به فکر یک سرویس ساده هستید و زیاد دنبال دردسر نیستید و نمیخواید پلاگین های مختف نصب کنید سیستم رایگان مای بی بی رو پیشنهاد میکنم . اما اگر به پربازدید شدن فروم امیدوارید و میخواید ادامه بدید وی بی رو پیشنهاد میکنم . در صورتی که میخواید کار حرفه ای انجام بدید از ipb استفاده کنید .

در مورد هر کدوم از سیستم های انجمن سازی نام برده شده هم میتونید گوگل کنید و اطلاعات مناسبی در موردش بدست بیارید . هر سیستم هم یک انجمن پشتیبانی داره که مراحل نصب ، انوان پلاگین ها ، راهنمای کار و . . . مرتبط با سیستم انجمن سازتون رو آموزش میده .

هر انجمنی که انتخاب کردید مشکلاتتون رو توی انجمن خودش مطرح کنید تا سریعتر به جواب برسید .

ویرایش شده توسط shahab2005
لینک به ارسال

سلام

پس این چیه؟

http://www.newbie.ir/files/bbP.zip

یه جمع دانشجویی که می خواهیم توش خاطراتمون را بگزاریم و پیرامون مسائلی هم بحث و گفتو گو داشته باشیم

پس یه انجمن فارسی به من پیشنهاد کنید و نحوه نصبش را هم بگید ممنون میشم

انجمن ساز مای بی بی خوبه برای شما چون رایگان. وی بی رایگان نیست و کار با اون هم سخت هست. البته نگاه کنید انجمن ساز بی بی پرس با آنکه در بعضی قسمتها ضعیف هست اما وقتی با وردپرس یکی میشه و طرف بتونه یه کم فکرشو به کار بندازه و طرحهای جدید به کار بگیره می تونه از همین بی بی پرس بهترین انجمنها را درست. کنه

نمونه اش همین انجمنی هست که من دارم درست می کنم و هنوز خیلی جاهاش ناقص هست ولی خیلی زیبا و شکیل دراومده.

http://ibforums.net/forums/

لینک به ارسال

خوب عزیزان من هنوز نفهمیدم چه جوری نصب کنم حالا یا مای بی یا بی بی پرس . بی بی پرس به عنوان افزونه نصب نمیشه گیر میکنه

مای بی بی را باید برو تو انجمن خودش تا بتونم نصب کنم ؟ جه طوری به ورد پرس وصل میشه؟

مثلا خود این انجمن که توشیم با چیه؟

لینک به ارسال

سلام به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدی دوست عزیز سه تا نوشته ی زیر رو قبل ها نوشتم امیدوارم به کارت بیاد

معرفی انجمن ساز بی بی پرس

آموزش تصویری نصب بی بی پرس

آموزش همسان سازی کاربران وردپرس و بی بی پرس

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

الان بی بی پرس فکر میکنم تبدیل به یک افزونه شده برای وردپرس و کمتر جدا نصب میکنن . اگر به فکر یک سرویس ساده هستید و زیاد دنبال دردسر نیستید و نمیخواید پلاگین های مختف نصب کنید سیستم رایگان مای بی بی رو پیشنهاد میکنم . اما اگر به پربازدید شدن فروم امیدوارید و میخواید ادامه بدید وی بی رو پیشنهاد میکنم . در صورتی که میخواید کار حرفه ای انجام بدید از ipb استفاده کنید .

هر انجمنی که انتخاب کردید مشکلاتتون رو توی انجمن خودش مطرح کنید تا سریعتر به جواب برسید .

سلام .با توجه به این جمله شما، خود انجمن پارسی از کدوم استفاده می کنه؟ و بعد از اون افزونس یا روی دیتا بیس نصب شده؟ باتشکر

لینک به ارسال

سلام .با توجه به این جمله شما، خود انجمن پارسی از کدوم استفاده می کنه؟ و بعد از اون افزونس یا روی دیتا بیس نصب شده؟ باتشکر

این انجمن IPB هست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...