رفتن به مطلب

وردپرس

lifer

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان ، من یه سایت نوشتم الانم دارم با xampp اون رو در localhost تبدیل می کنم به وردپرس تا مشکلاتشو رفع کنم و تبدیلش کنم و داینامیکش کنم و بعدش برم روی یه هاست که خریدم آپلودش کنم 
به هر حال ، سوالم اینجاست ، من از یه آموزش استفاده می کنم برای تبدیل قالب html به قالب وردپرس ، منتهی اون آموزش فقط قالب خودشو تبدیل می کنه که اون قالب زمین تا آسمون فرق می کنه با قالب من 
من الان یه آموزش جامع میخوام در مورد این که چجوری تبدیل کنم قالبمو به قالب وردپرس ، یه آموزش کامل کامل که توش بگه نوبار و سایدبار و فانکشین ها و قالب ها و آیتم ها و ... رو . 
ترجیحا فارسی باشه ، حالا اگه انگلیسی هم شد خب عیبی نداره دندنم نرم چشمم کور 
اینم لینک آموزشی که خودم ازش استفاده می کنم ولی به نتیجه ای نرسیدم هنوز : آموزش تبدیل قالب html به وردپرس
یه آموزش خوب معرفی کنید ، با تشکر ( ویدئویی هم باشه چه بهتر ) 

یا یه آموزش از همین انجمن رو لینکشو بدید . با تشکر

ویرایش شده توسط lifer
لینک به ارسال

شما باید توابع وردپرس رو بلد باشید ...

همشون اینجا هستن ک میتونید سرچ کنید داخل سایت ... : http://codex.wordpress.org

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، majid1889 گفته است :

شما باید توابع وردپرس رو بلد باشید ...

همشون اینجا هستن ک میتونید سرچ کنید داخل سایت ... : http://codex.wordpress.org

اخه تنها توابع وردپرس نیازه ؟ منبع فارسی سراغ ندارید ؟

لینک به ارسال

آموزش فارسی طراحی قالب در وردپرس رو در گوگل سرچ کنید سایت های زیادی هستند

لینک به ارسال

درود ، 

این پست تبلیغات نیست. سایت سون لرن آموزش های خوبی دارد ، ولی آموزش ها رایگان نیستند.

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، mojtabashahi گفته است :

درود ، 

این پست تبلیغات نیست. سایت سون لرن آموزش های خوبی دارد ، ولی آموزش ها رایگان نیستند.

آموزش های یودمی یا لیندا چطورن ؟ میشه بگردید و یه آموزش خوب در این زمینه از این شرکت ها معرفی کنید ؟ با تشکر

لینک به ارسال

الگانت تمز ، لیندا

ولی باز هم در کل خودتان بهتر نیاز خودتان را می دانید و می شناسید ، پس جستجو نمایید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...