رفتن به مطلب

علت رتبه خوب و بازدید کم

mohammad05

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان 

من سایتم رو حدود 50 روزی میشه راه اندازی کردم و رتبه جهانیش شده 954,162 و رتبه ایرانش شده 15,805 طوری که سایت های ارزش گذاری نشون میدن باید روزی 500 نفر بازدید کننده و 1000 نمایش داشته باشم اما روزی 7 تا 15 نفر بازدید کننده دارم.!!!:mellow:

کسی میدونه علتش چیه ؟ :(

با تشکر 

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، mohammad05 گفته است :

با سلام خدمت دوستان 

من سایتم رو حدود 50 روزی میشه راه اندازی کردم و رتبه جهانیش شده 954,162 و رتبه ایرانش شده 15,805 طوری که سایت های ارزش گذاری نشون میدن باید روزی 500 نفر بازدید کننده و 1000 نمایش داشته باشم اما روزی 7 تا 15 نفر بازدید کننده دارم.!!!:mellow:

کسی میدونه علتش چیه ؟ :(

با تشکر 

سلام

سایتای ارزش‌گذاری زیاد دقیق نیستن، مثلا خود من هیچ درامدی از سایتم ندارم یکیشون واسم زده بود روزی 10$ درآمد داری :blink:

الکسا ملاکش فقط بازدید نیست، تعداد لینک‌ها، بانس‌ریت، تایم آن سایت و... فاکتورهای مختلفی هست که یکیش بازدیده، ممکنه سایت شما در اون موارد قدرت بیشتری داشته باشه و واسه همین رنک الکساتون خوب باشه.

همچنین وقتی آدم تازه یه سایتی رو راه‌اندازی می‌کنه چون اوایل خودش خیلی وارد سایت میشه الکسا اونا رو به حساب میاره و رتبه‌ی بهتری میده، بذارید یه کم دیگه بگذره و رتبتون به پایداری برسه.

کلا بیخیال همه‌ی اینا بشید و با آرامش به کارتون برسید، الکسا که کلا گیجه (هر چند متاسفانه تو ایران خیلی روش حساب می‌کنن) و اون سایت‌های ارزش گذاری هم از روی رنک الکسا تشخیص میدن پس اونام وضعشون معلومه.

شما از گوگل آنالیتیکس در سایتتون استفاده کنید و ملاک شمارش بازدیدتون اون باشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...