رفتن به مطلب

سوال در مورد ساخت صفحه درخواست واریز وجه همکاری در فروش

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان من یک سایت فروشگاهی راه اندازی کردم و داخلش قالب marketplace رو نصب کردم و برای فروش محصولات از Easy Digital Downloads استفاده میکنم

برای اینکه داخل سایت یه قسمت همکاری در فروش را بندازم از افزونه AffiliateWP استفاده کردم و اونو با Easy Digital Downloads یکپارچه کردم

الان میخوام یه قسمت قرار بدم تا کاربر وقتی درآمدش رسید به 10000تومان بتونه درخواست واریز بده

این صفحه رو چجوری میشه طراحی کرد؟

افزونه میخواد؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال

درود ، 

توسط یک افزونه فرم ساز (مثال:فرم تماس 7) یک فرم ایجاد کنید ، فیلدهای دلخواه خود را در آن قرار دهید (مثال:1. نام و نام خانوادگی 2. مبلغ  درخواستی 3. شماره کارت) و کدکوتاه فرم را در یک برگه (مثال: نام برگه: درخواست برداشت) قرار دهید.

لینک به ارسال
در در 8/5/2016 at 05:16، mojtabashahi گفته است :

درود ، 

توسط یک افزونه فرم ساز (مثال:فرم تماس 7) یک فرم ایجاد کنید ، فیلدهای دلخواه خود را در آن قرار دهید (مثال:1. نام و نام خانوادگی 2. مبلغ  درخواستی 3. شماره کارت) و کدکوتاه فرم را در یک برگه (مثال: نام برگه: درخواست برداشت) قرار دهید.

یعنی میشه توی اون فرم فیلد شرطی گذاشت که مثلا کمتر از 10 تومان نتونه درخواست بده؟

یا اینکه فرم در صورتی که موجودی حساب به 10 تومن رسید نمایش داده بشه و در غیر این صورت فقط پیغام بده؟

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، python گفته است :

یعنی میشه توی اون فرم فیلد شرطی گذاشت که مثلا کمتر از 10 تومان نتونه درخواست بده؟

یا اینکه فرم در صورتی که موجودی حساب به 10 تومن رسید نمایش داده بشه و در غیر این صورت فقط پیغام بده؟

فکر کنم با gravity بشه این کار رو کرد

یعنی فیلد شرطی شدن داره

فقط باید یه خرده با متاها و کلاس و اینا ور برین

لینک به ارسال
در هم اکنون، yaali گفته است :

فکر کنم با gravity بشه این کار رو کرد

یعنی فیلد شرطی شدن داره

فقط باید یه خرده با متاها و کلاس و اینا ور برین

با گراویتی خیلی ور رفتم نتونستم

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، mojtabashahi گفته است :

آپشن های در دسترسی برای حداقل فیلد نامبر در فرم تماس 7

و همچنین در مخزن وردپرس افزونه افزودنی حداقل طول فیلد فرم تماس 7

ممنون دوست عزیز

این تا حدودی کارمو راه انداخت

اما یه جا مشکل دارم اونم اینکه چه متغییری رو میتونم قرار بدم که فرم درخواست فقط برای کسانی که به حد نصاب رسیدن نمایش داده بشه

مثله سایت zipmarket.ir که داخل پنلش از سیستم بازاریابی استفاده کرده و قسمت درخواست واریزش همونیه که من دنبالشم

یعنی توی 10 تومن فرم رو نمایش میده

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

up

سلام دوست عزیز اگر مشکل شما حل شده ممنون میشم منم راهنمایی کنید چون همچین چیزی میخوام در edd

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...