رفتن به مطلب

مشکل با افزونه آمار وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام، بنده از وقتی که وبسایتم رو به هاست دیگه منتقل کردم، افزونه آمار وردپرس Statistics دیگه هیچ کدوم از بازدید ها رو نمیشمره و کلا از کار افتاده. پاکش کردم از روی هاست و دوباره نصب کردم ولی بازم نمیشماره ولی اطلاعات قبل هنوز توش موجوده. 

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...

کد های پانویس انکد شدن و چیزی مشخص نیست. بنده در انتها کدی که فرمودید رو اضافه کردم ولی مشکل حل نشد./

لینک به ارسال

کدی که در بالا ارسال کردم باید قبل از بسته شدن تگ های body و  html قرار بگیرند ، 90% کسانی که این مشکل رو دارند با کد بالا مشکلشون برطرف شده .

بعضی ها هم پلاگین پاک کردند مجدد نصب کردند مشکلشون حل شده .

برای اینکه مطمئن بشید افزونه مشکلی نداره ، لطف کنید با قالب دیگری تست کنید بینید در داخل قالب های دیفالت خود وردپرس این مشکل وجود داره یا خیر  .

لینک به ارسال

نکته اینجاست که بنده با حذف افزونه و حذف پوشه اون از هاست و نصب مجدد نه تنها مشکلم حل نشد، بلکه بعد از نصب مجدد داده های آماری قبل هنوز موجود هستند. مشکل فکر نمیکنم از قالب باشه چون همین قالب و افزونه رو روی سایت دیگه داشتم استفاده میکردم و مشکلی نداشت. از طرفی نمیتونم قالب رو عوض کنم چون تنظیمات و کانفیگ و کد های اضافی و ویرایش ها از دست میره و خودش دردسر دیگه ای میشه. قالب بنده قسمتی در پنل تنظیمات داره واسه وارد کردن کدهای ماقبل تگ Body. کد رو اونجا وارد کردم اما بازم چیزی ثبت نمیشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...