رفتن به مطلب

قسمت بندی صفحه مانند ویکی پدیا

پست های پیشنهاد شده

با سلام، در صفحات ویکی پدیا قسمتی با عنوان محتویات وجود داره که در اون سرتریتر های صفحه رو نمایش میده و کاربران با کلیک بر روی آن ها می توانند مستقیم به اون سرتیتر و قسمتی که میخوان برسن، به نوعی ویکی پدیا با این کار تونسته راحتی صفحات رو قسمت بندی کنه.

سوال منم خیلی واظحه: چجوری من باید کار رو باید تو وردپرس کنم؟ اگر افزونه خاصی یا روشی در نظر دارید بگید تا استفاده کنم

بسیار ممنون - تصویر هم ضمیمه شده

Untitled.png

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، محمد رضایی گفته است :

با سلام، در صفحات ویکی پدیا قسمتی با عنوان محتویات وجود داره که در اون سرتریتر های صفحه رو نمایش میده و کاربران با کلیک بر روی آن ها می توانند مستقیم به اون سرتیتر و قسمتی که میخوان برسن، به نوعی ویکی پدیا با این کار تونسته راحتی صفحات رو قسمت بندی کنه.

سوال منم خیلی واظحه: چجوری من باید کار رو باید تو وردپرس کنم؟ اگر افزونه خاصی یا روشی در نظر دارید بگید تا استفاده کنم

بسیار ممنون - تصویر هم ضمیمه شده

سلام

روش اتوماتیکش رو نمیدونم واسه‌ی وردپرس هست یا نه ولی روش دستی به این صورته:

شما می‌تونید به بخش‌های مورد نظرتون یه آی‌دی اختصاص بدین و بعدش در ویژگی href لینکتون اون آی‌دی رو قرار بدین، مثلا فرض کنید بخش توضیحات آی‌دیش باشه: #des

حالا شما باید لینکتون رو اینطوری بنویسین:

<a href="http://example.com/#des"> توضیحات </a>

(به جای example.com باید آدرس صفحه قرار بگیره)

حالا وقتی کاربر روی لینک کلیک کنه، صفحه اسکرول میشه تا برسه روی همون بخش (اون آی‌دی که مشخص کردین)

حالا برای اینکه مثل ویکی‌پدیا بشه، باید به بخش‌های مختف مورد نظرتون آی‌دی‌های متفاوتی بدین و لینک‌هاش رو با همون فرمول بالایی درست کنید و داخل یه باکس توی صفحه‌ی مورد نظرتون قرار بدین.

لینک به ارسال

خیلی ممنون، اما اینو میدونستم اما من به دنبال یک چیز اصولی و کامل تر از این هستم، به هر حال ممنون بابت پاسختون

اگر دوستان دیگه در این زمینه اطلاعاتی دارند لطفا کمک کنن

ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...