رفتن به مطلب

مشکل با افزونه cache-image

پست های پیشنهاد شده

سلام

قبلا" از افزونه cache-image استفاده میکردم مشکلیی نداشتم؛ ولی الان چند وقته وقتی پستی رو ویرایش میکنم ،این پیام خطا ها رو میاره

Warning: strstr() [function.strstr]: Empty delimiter in /home/blogspor/public_html/wp-content/plugins/cache-images/cache-images.php on line 531

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/blogspor/public_html/wp-content/plugins/cache-images/cache-images.php:531) in /home/blogspor/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 881

cache-images.php on line 531

if ( strstr( $url, get_option('siteurl') . '/' . get_option('upload_path') ) || !strstr( $url, $domain) || (($res) && in_multi_array($url, $res)))

pluggable.php on line 881

header("Location: $location", true, $status);

لینک به ارسال

پوسته پیش فرض رو فعال کنید و همچنین باقی افزونه ها رو غیرفعال کنید ببینید درست میشه یا خطا میده اگر خطا داد فایلهای پوسته رو چک کنید که با فرمت unicode without signature باشن.

لینک به ارسال

با پوسته پیش فرض هم مشکل داره.یه سری از افزونه ها رو که جدیدا" نصب کرده بودم رو غیر فعال کردم.اما هنوز مشکل داره

لینک به ارسال

کلا افزونه رو حذف و مجدد نصب کنید. افزونه جلالی و افزونه کش(اگر دارید) رو هم غیرفعال و تست کنید.

لینک به ارسال

افزونه بهتر فعلا ندیدم. این خطا فقط موقع ویرایش میاد؟ در جای دیگه نمایش داده نمیشه؟

لینک به ارسال

بله فقط موقع ویرایش میاد، همچنین وقتی از افزونه ارسال پست توسط مهمان هم استفاده میکنم و در موقع ویرایش باز هم این خطا میاد

لینک به ارسال

من فکر نمیکنم مشکل از افزونه یا کدش باشه. احتمالا به سرور و تنظیمات سایت برمیگرده. طبق خطا مواردی که به ذهنم میرسید همین ها بود. فعلا چیز دیگه ایی به ذهنم نمیرسه.

لینک به ارسال

سلام

ممنون از راهنمائی شما

البته این مورد وقتی پیش میاد که در یک مطلب عکس رو کپی کرده باشم.

این چی؟

لینک به ارسال

البته این مورد وقتی پیش میاد که در یک مطلب عکس رو کپی کرده باشم.

شما کپی میکنید یا افزونه؟

لینک به ارسال

میتونید از افزونه جایگزین استفاده کنید .

آپلود خودکار تصاویر

لینک به ارسال

گذشته از اون یه پیام خطای مشابه پیام خطای که در پست اول گذاشتم هم میاره، در خود لینکی هم که گذاشتید ،یکی هم این رو گفته

این هم متنش

وقتی مطلبی رو میزنم، این ارور میاد

Warning: curl_setopt() [function.curl-setopt]: CURLOPT_FOLLOWLOCATION cannot be activated when safe_mode is enabled or an open_basedir is set in /home/roozeno/public_html/wp-content/plugins/auto-upload-images/index.php on line 173

Warning: Cannot modify header information – headers already sent by (output started at /home/roozeno/public_html/wp-content/plugins/auto-upload-images/index.php:173) in /home/roozeno/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 881

لینک به ارسال

این افزونه دو ساله به روز نشده، افزوونه های مشابهی نیست؟

این افزونه رو رو چندتا سرور تست شده هم خودم هم رفیق هام دارن کار میکنند سالم سالم هستش.

Add Linked Images To Gallery

لینک به ارسال

فکر نمیکنم تنظیم خاصی داشته باشه

تعدد عکس هم بخاطر ایجاد بندانگشتی هاست

لینک به ارسال

این افزونه تنظیمات خاصی داره؟ چون یکی بود چهار تا بود عکس رو آپلود میکنه

همه این نوع افزونه ها این کار رو میکنند .

شما برای جلوگیری از ایجاد چندیم سایز از تصویر افزونه زیر رو هم نصب کنید

Dynamic Image Resizer

تنظیمات خاصی هم نداره فقط باید فعالش کنید

لینک به ارسال

فکر نمیکنم تنظیم خاصی داشته باشه

تعدد عکس هم بخاطر ایجاد بندانگشتی هاست

نه منظورم اینه که بعضی از تصاویر رو کپی و آپلود نمیکنه؛یعنی آپلود میکنه اما نمایش داده نمیشه ،هم در هاست و هم در مطلب

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

متأسفانه باز ارور ها به سراغم آمدند!

حتی با افزونه Add Linked Images To Gallery

چیکار کنم؟

Warning: mime_content_type() [function.mime-content-type]: Failed identify data 0:(null) in /home/blogspo1/public_html/wp-content/plugins/add-linked-images-to-gallery-v01/attach-linked-images.php on line 76

ویرایش شده توسط کیوان65
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...