رفتن به مطلب

مشکل چند روزه من ایندکس نشدن

farhadrohi

پست های پیشنهاد شده

سلام من الان سه روزه چنین مشکلی دارم پست جدید میزارم ایندکس نمیشه قبلا توی 2 ساعت حداکثر 4 ساعت سریع مطلبم ایندکس میشد.اما الان 1 روز هم میگذره ایندکس نمیکنه هیچ خطایی هم تو گوگل وبمستر ب وجود نیومدهوالان مجبورم از فچ استفاده کنم.به نظر شما مشکل چی میتونه باشه.؟

سوال دیگم اینه اگه همش از فچ استفاده کنم امتیاز منفی از سوی گوگل نمیگیرم؟

ویرایش شده توسط farhadrohi
لینک به ارسال

قالب سایتتون رو تغییر دادین؟

ممکنه لینک دهی هاتون به نحوی تغییر کرده باشه که بخوبی بین لینک های سایتتون ارتباط برقرار نشه که ناشی از تغییر د ر قالب یا نصب افزونه ی جدیدی چیزی هست.

ممکن هم هست در سرورتون تغییری بوجود اومده باشه

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، majidghafoorzade گفته است :

قالب سایتتون رو تغییر دادین؟

ممکنه لینک دهی هاتون به نحوی تغییر کرده باشه که بخوبی بین لینک های سایتتون ارتباط برقرار نشه که ناشی از تغییر د ر قالب یا نصب افزونه ی جدیدی چیزی هست.

ممکن هم هست در سرورتون تغییری بوجود اومده باشه

خیر قالب رو نه ولی پنل هاستمو ارتقا دادم.ممکنه از این باشه؟

آیا فقط فچ کنم رتبه منفی نمیگیرم از گوگل؟چون سایتم اندرویدی هست به محض منتشر شدن بازی و نرم افزار جدید برای جذب کاربر واقعا نیاز هست زودتر توی گوگل منتشر شه مطلب

لینک به ارسال

سلام و  درود خدمت شما

ببینید شما نمیتونید که هر مطلبی را که میذارید سریعا بیایید از فچ گوگل استفادده کنید،دلیل اینکه مطالب سایت شما الان سریعا ایندکس نمیشوند دلایل زیادی میتونه باشه شما باید در صورتی از فچ استفاده کنید که مثلا امروز نسخه 1نرم افزار xاومد فردا 1.1منتشر شد شما میایید از فچ گوگل استفاده میکنید.

ایندکس نشدن:

شما هر روز سایت خود را اپدیت میکنید مطمین هستید duplicate contentندارید داخل سایتتون؟

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، mk-73 گفته است :

سلام و  درود خدمت شما

ببینید شما نمیتونید که هر مطلبی را که میذارید سریعا بیایید از فچ گوگل استفادده کنید،دلیل اینکه مطالب سایت شما الان سریعا ایندکس نمیشوند دلایل زیادی میتونه باشه شما باید در صورتی از فچ استفاده کنید که مثلا امروز نسخه 1نرم افزار xاومد فردا 1.1منتشر شد شما میایید از فچ گوگل استفاده میکنید.

ایندکس نشدن:

شما هر روز سایت خود را اپدیت میکنید مطمین هستید duplicate contentندارید داخل سایتتون؟

نه ندارم.مثل همیشه مطالب اختصاصی هست.

افزونه سئوم Yoast هست ولی از سایت مپش استفاده نمیکنم به جاش از  Google XML Sitemaps استفاده میکنم.به نظرتون از سایت مپ خود Yoast استفاده کنم؟اگه فعالش کنم لینک های ایندکس شده قبلیم نمیپره؟

در ضمن من Google XML Sitemaps رو انتخاب کردم چون میشد انتخاب کرد ربات ها ساعتی به سایتم سر بزنند .

به نظرتون بر سایت اندرویدی چه سایت مپی خوبه؟

لینک به ارسال

دوست عزیز شما با قراردن یک متا تگ هم میتونید تنظیم کنید ساعتی ربات های گوگل سایت شما را بررسی کنند

لینک به ارسال

دوست عزیز شما با قراردن یک متا تگ هم میتونید تنظیم کنید ساعتی ربات های گوگل سایت شما را بررسی کنند

لینک به ارسال

لینک به ارسال

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، mk-73 گفته است :

الان چیکار کنم سایت مپ قبلی رو پاک کنم و سایت مپ YOAST رو معرفی کنم؟

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، mk-73 گفته است :

میشه دستور متا تک رو ذکر کنید و باید کجا قرارش بدم؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...