رفتن به مطلب

مشکل نمایش سایت در ios

پست های پیشنهاد شده

سلام به اساتید محترم

من تو نمایش سایت تو مرورگر های سیستم عامل اپل مشکل دارم تو اندروید این مشکل وجود داره من برای بهینه سازی سایت روی موبایل از هیچ افزونه ای استفاده نمیکنم و روی لینک هایی که گوگل توی سرچ میده هم کنار آدرس سایت mogile friendly درج میشه ولی وقتی سایت تو مرور گر موبایل باز میکنم صفحه به سمت راست و چپ اسکرل میشه مشابه عکسی که ضمیمه کردم

لطفا راهنمایی کنید ممنون

IMG_2983.PNG

لینک به ارسال

آدرس سایت چیه؟ اگه برای ریسپانسیو از افزونه استفاده کردین غیرفعال کنید و تست کنید.

لینک به ارسال

تو نتظیمات قالب گزینه غیرفعال کردن ریسپانسیو هست که وقتی میزنه mobile view کلا از بین میره و بصورت دسکتاپ نمایش میده 

این مشکل فقط تو مرورگر های اپل هست و تو اندروید بدون مشکل باز میشه

ویرایش شده توسط mehdi.linus
لینک به ارسال
  • 6 سال بعد...

با سلام 

تو نمایش سایت در بعضی از ورژن های ios مشکل وجود داره به اینصورت که مثلا گاهی هدر به صورت به هم ریخته نمایش داده میشه یا مثلا صفحه رو ناقص نشون میده و یا مثلا منو همبرگری رو هرچی روش کلیک میکنم باز نمیشه و از اینجور مسائل ولی در اندروید و یا آیفون های ورژن بالا این مشکل ذنیست لطفا راهنمایی کنید با تشکر از شما

لینک به ارسال
  • 9 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...