رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت همه دوستان عزیز وردپرسی

میخواستم ببینم راهی هست که بشه پوسته یک سایتو دانلود و استفاده کرد.

مثلا من از پوسته سایت downloadha.com خوشم میاد ایا راهی هست تا با ابزار developer mode مرورگر بتونم فایل های قالبو ایجاد کنم و کد هارو بش انتقال بدم؟

لینک به ارسال

سلام

خیر باید به صورت اصولی انجام بشه که کلاً کار درستی نیستش ...

مخصوصاً برای شما که تازه شروع به فعالیت کردید بهتره به صورت کامل یاد بگیرید به دنبال ریپ کردن نباشید ...

برای سوال های کوچیک سعی کنید تاپیک نزنید ، مانند :

به جای اینکه 1 2 روز منتظر پاسخ باشید سعی کنید این مسائل ریز و خودتون رفع کنید و از دیگران کمک نگیرید ....

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، mjulaye گفته است :

مثلا من از پوسته سایت downloadha.com خوشم میاد ایا راهی هست تا با ابزار developer mode مرورگر بتونم فایل های قالبو ایجاد کنم و کد هارو بش انتقال بدم؟

کپی کردن خیلی راحت تر از 0شرو کردنه

به وسیله همون دولوپر تولز میتونین تک تک المنت ها رو ببینین چه کلاسی دارن و فایل استایل رو هم پیدا کنین 

میتونین هم با دانلود منیجر کل سایت رو دانلود کنین و ... 

ولی خب ارزش خیلی کمتری هم داره کلا فقط جنبه فان داره جدیدا و برای کار استفاده نمیشه :)

لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، mjulaye گفته است :

بله میشه

به این کار می‌گن ریپ و کار خیلی ناپسندیه!

اگه برای آموزش می‌خواین این‌کار رو انجام بدین طوری نیس ولی اگه از اون پوسته خوشتون اومده می‌تونید بدین یه طراح واستون یه چیزی شبیه به اونو طراحی کنه.

ویرایش شده توسط Farshad
لینک به ارسال

اوکی ممنون برا جوابتون ولی میشه یکم بیشتر توضیح بدید دقیقا چطوری ریپ میکنن؟

حالا همگی میگید کار زشتیه ولی برا منی که میخوام از 0 شرو کنم و هیچ آموزش کامل و بی نقصی هم تو سرتاسر نت پیدا نمیشه یه نمونه لازمه واقعا.خدایی من علاقه دارم و پیگیرم ولی نمیدونم از کجا شرو کنم وقت کلاس رفتن که اصلا ندارم به دوره های مجازی هم که اصلا نمیشه اعتماد کرد هر سایتی میگه دوره ما بهتره آموزشای رایگانم به هیچ وجه کامل نیست.الان مدتهاس برا سایتام از قالب sahifa یا hueman استفاده میکنم و دیگه خسته شدم ازشون.

کپی کاری میتونه خیلی مفید باشه اوایل کار پس کمک کنید یه قالب ساده رو کپی کنم:):) یه قالب میخوام مث سایت

http://topdownloadha.com

هم سادس هم کامل اگه قالب رایگانم میشناسین که این استایلیه بم معرفی کنید ممنونم.

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، mjulaye گفته است :

اوکی ممنون برا جوابتون ولی میشه یکم بیشتر توضیح بدید دقیقا چطوری ریپ میکنن؟

حالا همگی میگید کار زشتیه ولی برا منی که میخوام از 0 شرو کنم و هیچ آموزش کامل و بی نقصی هم تو سرتاسر نت پیدا نمیشه یه نمونه لازمه واقعا.خدایی من علاقه دارم و پیگیرم ولی نمیدونم از کجا شرو کنم وقت کلاس رفتن که اصلا ندارم به دوره های مجازی هم که اصلا نمیشه اعتماد کرد هر سایتی میگه دوره ما بهتره آموزشای رایگانم به هیچ وجه کامل نیست.الان مدتهاس برا سایتام از قالب sahifa یا hueman استفاده میکنم و دیگه خسته شدم ازشون.

کپی کاری میتونه خیلی مفید باشه اوایل کار پس کمک کنید یه قالب ساده رو کپی کنم:):) یه قالب میخوام مث سایت

http://topdownloadha.com

هم سادس هم کامل اگه قالب رایگانم میشناسین که این استایلیه بم معرفی کنید ممنونم.

http://clicksite.ir/

لینک به ارسال

کوزه گر از کوزه شکسته اب میخوره.

اینا اگه مطالبشون اینقد کامله چرا یه دستی به سر و روی سایت خودشون نمیکشن؟!!اینقد شلوغ و درهم برهمه 20 دیقه طول کشید آموزش طراحی قالب وردپرسو توش پیدا کنم!!امیدوارم مطالبش خوب باشه.ممنون بابت معرفی

لینک به ارسال

دوست عزیز اگر قالب سایت موردنظرتون وردپرس باشه

شما میتونید با نصب افزونه ی WPsniffer بر روی مرورگرتون کمک بگیرید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...