رفتن به مطلب

تجربیات من در انتخاب هاست خوب

WP4All

پست های پیشنهاد شده

سلام

من هم چند سالی هست که توی حوزه سایت داری فعالیت میکنم و خواستم تجربه اندک خودم رو در انتخاب هاست خوب تا به این لحظه به شما بگم

اوایلی که سایت هام رو بالا آورده بودم یکی آفر داده بود هاست سالی 20 هزار تومن! که من هم گرفتم و بعد مدتی ه.ک شد سایتم. سراغ اینطور هاستینگ های رایگان و تابستانه نرید چون احتمال اینکه فردا صبح بیدار بشید و ببینید سایتتون بالا نمیاد بسیار بالا هست

اون موقع دو سایت هاستینگ بودن که خیلی ها اون رو پیشنهاد میدادن من هم از یکیشون تهیه کردم و خوب بود
منتها بعد ها فهمیدم که از اون خوب تر هم موجود بوده هم از لحاظ وب سرور و هم از لحاظ قیمت

پیشنهاد میکنم هاستی که تهیه میکنید روی سرور لایت اسپید نصب شده باشه واقعا سرعت بسیار بالایی داره
اکثر هاستینگ ها از آپاچی استفاده میکنن که رایگان هست ولی لایت اسپید لایسنسش هزینه بره. هم برای هاستینگ و سرور خوبه و هم برای کاربرانی که سایت هاشون روی اون هست

بعد از مدتی سایت ها رو بردم روی سرور مجازی و سایت و انجمن رو به dbseo آپدیت کردم پلاگینش رو ، اکثر وبسرور ها مشکل داشتن با آدرس پست ها که ارر ناتفاند میداد که لایت اسپید این مشکل رو نداشت (اگر کسی روی nginx و آپاچی تا بحال تونسته درست کانفیگ کنه به ما اطلاع بده )

خلاصه سرور مجازی هم کانفیگش اذیت میکرد و مصرف زیاد منابع هم کلافه میکرد و از طرفی لایسنس دایرکت ادمین و لایت اسپید و مشکل dbseo و.......
و انتخاب یک هاست خوب برای خودم هم معضل شده بود

بعد از مدتی از شرکت زیر هاستم رو گرفتم و هر کسی نیاز به هاست خوب داره این سایت رو پیشنهاد میکنم:

هاست

تمام سرورهاشون لایت اسپید هست و پشتیبانی خوبی هم دارن در مواقعی که مشکل پیش میاد نسبت به امکاناتی که داره قیمت مناسب تری هم داره نسبت به سایت های دیگه
میتونید تیکت بزنید و یک ماهه هم تمدید کنید
یک سری هاست های حرفه ای هم دارن که مصرف منابع دیتابیس شما رو لحاظ نمیکنه و مصرف دیتابیس شما رایگان هست
از داون شدن سایت هاتون هم خلاص میشید

امیدوارم کمکی کرده باشم به کاربران تازه کار که مشکل دارن در انتخاب هاست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...