رفتن به مطلب

انتقال سایت از asp به وردپرس

pedi

پست های پیشنهاد شده

سلام یک سایت هست که با زبان asp نوشته شده اختصاصی و من میخوام این رو انتقال بدم به وردپرس. کلی مقاله هم دارم و نحوه url دهی مقالات هم غیر اصولی بوده و من توی وردپرس تنظیمات url ها رو انجام دادم که به چه صورت باشه. 

نکته : سایت فعلی با asp است و مثلا دامنه ali.com

سایت جدید با وردپرس است و مثلا دامنه mohammad.com

سوال کلیدی : من چگونه این مقالات رو منتقل کنم به وردپرس؟ آیا باید از ریدایرکت 301 استفاده کنم؟ اگر جواب بله است اید چگونه اینکارو کنم؟ با تشکر

لینک به ارسال

والا زبان های asp.net و php کاملا از هم جدا هستند و در وافع این کار شدنی نیست چون دو زبان کاملا متفاوت هستند ولی من چند سرچ زدم ببینید شاید تونستید یه کارایی بکنید

http://smallbusiness.chron.com/migrate-asp-wordpress-62210.html

• امتیاز 1
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

چرا شدنیه

دیتابیس asp که استفاده کردین چیه؟ 

اکسس؟؟؟

شما باید وردپرس رو نصب کنید و همچنین از فایل access خود بک آپ بگیرید و بیارید کنار وردپرس

حالا یه فایل php بنویسید که این فایل access رو بخونه و مقادیرش رو تو دیتابیس وردپرستون اضافه کنه

فقط اینجا باید تحلیل کنید که چه اطلاعاتی میخواهید و چه چیزهایی نیاز دارید که تو وردپرس باید باشند وو....

یه مقداری سخت هست

لینک به ارسال
  • 4 سال بعد...

با سلام و احترام
سوالی در مورد اینکه آیا امکان این هست که در سایتی که asp.net میباشد ثبت نام گروهی کرد و با همان نام کاربری و کلمه عبور که ثبت نام شده در یک سایت  وردپرس وارد پنل شد ؟ آیا امکان این وجود دارد که کی کنیم قسمتی از دیتاهارو ؟
یا راهی هست که این موضوع رو بشه برطرف کرد
با تشکر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، nimarastandeh گفته است :

با سلام و احترام
سوالی در مورد اینکه آیا امکان این هست که در سایتی که asp.net میباشد ثبت نام گروهی کرد و با همان نام کاربری و کلمه عبور که ثبت نام شده در یک سایت  وردپرس وارد پنل شد ؟ آیا امکان این وجود دارد که کی کنیم قسمتی از دیتاهارو ؟
یا راهی هست که این موضوع رو بشه برطرف کرد
با تشکر

سلام. به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدید.

لطفا تاپیک های قدیمی رو بالا نیارید. در مورد سوالتون، بله امکانش هست و باید از api وردپرس استفاده کنید.

• پسندیدن 2
لینک به ارسال
  • yazdaniwp این مورد را قفل کرد موضوع
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...