رفتن به مطلب

سپاسگذاری کمترین پاسخ در برابر زحمات دوستان وردپرس پارسی

پست های پیشنهاد شده

سلام ..

متشكر از شما ..

خيلي خوشحاليم كه تونستيم كمكتون كنيم و رضايت و خوشنودي كاربران وردپرس تنها هدف ما هستش ..

موفق باشيد ../.

• امتیاز 41
لینک به ارسال

این باعث خوشحالی وردپرس پارسی است.

بی شک میتوان گفت، بهترین و متخصص ترین افراد در انجمن وردپرس پارسی حضور دارند.

منم از همه دوستان تشکر ویژه ای دارم.

• امتیاز 42
لینک به ارسال

حالا که این تاپیک ایجاد شده ، جا داره من هم از تمام کاربران و به مخصوصا مدیران سایت تشکر ویژه کنم که تو این مدتی که من عضو انجمن شدم بساری از مشکلات منو بدون هیچ چشم داشتی حل کردن.

امیدوارم هر کجا که هستند سالم و تندرست باشند :)

• امتیاز 31
لینک به ارسال

واقعا" تو کمترین زمان ممکن انجمن وردپرس پارسی به قطب بزرگ و اصلی وردپرس تبدیل شده من هم به نوبه ی خودم از کاربران ثابت ، مدیران عزیز مرتضی ، مصطفی ، پارسا و عضو همیشه فعال انجمن جناب آقای ایمان فخار ، که به بیشتر تاپیک ها پاسخ میدن و انجمن رو فعال نگه میدارن تشکر میکنم

• امتیاز 30
لینک به ارسال

سلام

منم اول فک میکردم یه چیزایی بلدم تو وردپرس اما در یه جمله میخوام بگم که خیلی چیزای جدیدی یاد گرفتم تو اینجا

واقعن ممنون از همتون و همیشه موفق باشید :x

• امتیاز 27
لینک به ارسال

آقا مرتضی دیگه آخرشه خدا وکیلی .

من هر وقت میام 20 تاپیک اول ، آواتار ایشونه :D

البته بقیه دوستان هم خیلی فعال اند .

همگی خسته نباشید .

(من کمی سرم شلوغه ، زود برمیگردم)

• امتیاز 27
لینک به ارسال

این باعث خوشحالی وردپرس پارسی است.

بی شک میتوان گفت، بهترین و متخصص ترین افراد در انجمن وردپرس پارسی حضور دارند.

منم از همه دوستان تشکر ویژه ای دارم.

شديدا تاييد ميشه.....

مرتضي جان و برادر گراميشون كه بنده خيلي وقته افتخار اشنايي باهاشون رو دارم و دوستان عزيزي كه من اينجا باهاشون اشنا شدم ، از بهترين دوستان بنده هستن و من هم به نوبه خودم از تمامي عزيزاني كه تو اينجا ميشناسم تشكر ميكنم و هر لحظه اگر كمكي از دستم بر بياد توي اين انجمن انجام خواهم داد.... البته ما هميشه زحمت داديم به دوستان

• امتیاز 23
لینک به ارسال

سلام

تشکر از همه مدیران و هیئت مدیره ها برای پاسخگویی دقیق و تمام کاربرانی که برای رفع مشکل به انجمن اعتماد کرده و صبر پیشه میکنند. ;)

موفق و پیروز باشید.

• امتیاز 21
لینک به ارسال
  • 4 ماه بعد...

سلام ویژه به تمامی عزیزان وردپرسی مخصوصا انجمن وردپرس پارسی

این اولین پستم در این انجمن است.زمان زیادی میگذره که به انجمن وردپرس نیومده بودم و خوشحالم میتوانم در کنار بهترین ها که دوستان قدیمی من هستند باشم.

از آقا مصطفی صوفی و مرتضی گرانسایه که در همه لحظات کنارم بودند تشکر ویژه ای میکنم.امیدوارم بتوانم گوشه ای از زحمات این عزیزان و دیگر دوستان جامعه وب پارسی به خصوص وردپرسی های عزیز برآیم.

شادی بهترین آرزوی من برای شماست.

شادی از آن لحظه های شما ...

• امتیاز 14
لینک به ارسال

درسته بنده در مقابل دوستان بزرگوار عددی بیش نیستم

اما اگه از دستم بر بیاد حداقل کمک رو خواهم کرد

• امتیاز 9
لینک به ارسال

سلام ویژه به تمامی عزیزان وردپرسی مخصوصا انجمن وردپرس پارسی

این اولین پستم در این انجمن است.زمان زیادی میگذره که به انجمن وردپرس نیومده بودم و خوشحالم میتوانم در کنار بهترین ها که دوستان قدیمی من هستند باشم.

از آقا مصطفی صوفی و مرتضی گرانسایه که در همه لحظات کنارم بودند تشکر ویژه ای میکنم.امیدوارم بتوانم گوشه ای از زحمات این عزیزان و دیگر دوستان جامعه وب پارسی به خصوص وردپرسی های عزیز برآیم.

شادی بهترین آرزوی من برای شماست.

شادی از آن لحظه های شما ...

من هم از تمامی عزیزانی که اینجا زحمت می کشم تشکر می کنم

راستی آقا رضا به انجمن خوش اومدید، قبلنا خیلی از سایتتون استفاده کردم ;)

ویرایش شده توسط ahadto
  • امتیاز 11
لینک به ارسال

من هم دقیقاً مثل همون دوستمون باید بگم که اینجا خیلی چیز ها یاد گرفتم - من هم قالب سایتم را همین جا با کمک دوستان پیشرفتش دادم در صورتی که فکر میکردم باید برای این کار یا دست به دامن طراح قالب بشم یا کلی هزینه بدم به شخصی تا تغییرات را برام انجام بده اما خدا را شکر با وجود دوستان مثل آقا مرتضی - ایمان فخار - پارسا و ... خودم تمام این تغییرات را انجام دادم و نه تنها هزینه ای را پرداخت نکردم بلکه الان دیگه میتونم بگم که در زمینه پوسته های وردپرس خیلی چیز ها یاد گرفتم که به خوبی میتونم هر نوع قالب و ... را ویرایش و شخصی سازی کنم

ممونم واقعاً از همه کسانی که برای کاربران وردپرس پارسی زحمت میکشند

• امتیاز 11
لینک به ارسال

سلام

منم خدمت همه ی دوستان سلام عرض میکنم.

بنده هم اولین پست خودم را در وردپرش شروع میکنم با تشکر از دوستانم

من از دوستان عزیزم اقا مصطفی و اقا مرتضی تشکر میکنم

زحمت خیلی زیادی را واسه ما کشیدن ایشاالله که بتونیم جبران کنیم

• امتیاز 13
لینک به ارسال

خب تا تنور داغه منم بچسبونم.

تا حالا چندتا تاپیک بیشتر ایجاد نکردم اما سخاوت دوستان توی پاسخگویی قابل تحسینه.

جا داره از تک تک شما عزیزان تشکر کنم.

موفق باشید.

• امتیاز 13
لینک به ارسال

به نام خدا

بله فرصتی شد تا ما هم از تمام کسانی که کمکون کردن تا یاد بگیریم تشکر می کنم و دعا می کنم انشاالله موفق بشن تو همه ی کارهاشون و رو سفید تو دنیا و آخرت.

اسم نمی برم چون شاید نام اساتید از یادم بره و شرمنده بشم...

• امتیاز 11
لینک به ارسال

فدای دستتون با این سایت زدنتون ، واقعا کمک بزرگی به تمام وردپرسکارای ایران کردید ، اگه شما نبودید نمیشد هیچ کاری غیر از پول دادن به چند تا ... که اخرشم کاری رو درست تحویل مشتری نمیدادن انجام داد .

:D اقا مرتضی و بقیه دوستان زحمت کش برای این سایت .. ان شا الله عروسیتون :P

• امتیاز 12
لینک به ارسال

یکی دیگه از نکات مثبت انجمن علاوه بر پاسخگویی سریع اینه که بچه ها گلی داره ... ! بر خلاف بیشتر انجمن های پشتیبانی که یه سری ادمین ها مغرور ( یه سری ) و یه سری مدیر های ندید پدید !! کلا من با این انجمن خیلی حال کردم

دستتون درد نکنه

• امتیاز 11
لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

من به خاطر یه مشکل که با بلاگم داشتم چند روز پیش ثبت نام کردم و سوال رو پرسیدم

اقای فخار با حوصله و صبر خیلی خوب من رو راهنمایی کردند و مشکل حل شد. نه تنها از ایشون از تمام کسانی که اینجا وقت می ذارند و به بقیه کمک می کنند خیلی ممنونم.

واقعا از اینکه حوصله می کنید به مشکلات ما می رسید بسیار سپاسگزارم. خدا خیرتون بده.

• امتیاز 11
لینک به ارسال

اولین باری که به این انجمن اومدم یکی اینجا رو به من معرفی کرده بود.من چند هفته در چند انجمن سوال مطرح کرده بودم ولی اونقدر که رفرش میزدم تا جواب سوالمو ببینم خسته شده بودم و میخواستم بیخیال وردپرس بشم.که در یکی از انجمنها یه کاربری بهم پیام خصوصی داد که انجمن وی پی پارسی زود جواب میدن.منم قبل از اینکه ثبت نام کنم وقتی آدرس انجمن رو باز کردم و مدیران انلاین رو دیدم و اسم مدیرهارو در تمام پستها دیدم فهمیدم که اینجا انجمن خوبیه.از اون روز هم دیگه کاربر ثابت سایت شدم.

یه درخواست هم قبلا از تیم وی پی پارسی داشتم در مورد نمایش ارجاعات سایت(بهترین ورودیهای سایت) که اون رو در افزونه فوق العاده آمارگیر wp-statistics دیدیم.

ویرایش شده توسط آریارامن
  • امتیاز 9
لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

راستش من اصلا از هیچ انجمنی خوشم نمیاد و نمیومد :D ,کاملا اتفاقی پیش خودم فکر کردم که بیام تو wp-parsi عضو شم (ضرر که نداره!)

البته قبلا تعریفشو از دوستان شنیده بودم.

حالا غبطه میخورم که چرا زودتر ثبت نام نکردم :(-_-:mellow:

تشکر حقیر ترین واژه است در برابر دوستان زحمت کش . :)

تشکر خفیف و کوچک من هم به عنوان کوچیک ترین عضو پذیرا باشید :wub:

• امتیاز 7
لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

من هم از شما دوستان متخصص وردپرس پارسی تشکر میکنم که با حوصله و شکیبایی به سوالات بنده و دوستان بدون هیچ چشم داشتی پاسخ میدین که باعث دلگرمی بیشتر در رابطه با استفاده از ودرپرس میشه

خسته نباشید و خدا قوت

یا علی

موفق باشید

ویرایش شده توسط ChikaBlog
  • امتیاز 8
لینک به ارسال
  • Morteza این مورد را قفل کرد موضوع
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...