رفتن به مطلب

چرا وبسایت من فقط با www باز میشود؟!

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان. من در مورد دامنه ام که همیشه با www باز میشه گیج شدم. ادرس من همیشه www.domain.com هست. حال هرگاه domain.com میزنم بلافاصله به www.domain.com تبدیل میشود. البته در قسمت تنظیمات همگانی وردپرس  نشانی وردپرس (URL)   و  نشانی سایت (URL) هر دو  www.domain.com از اول ثبت کرده ام و الان پشیمانم! سوال:

1- مگر نباید با هر دو باز شود؟ یعنی وقتی domain.com میزنیم، بدون تبدیل شدن به www.domain.com باز شود؟
2- من تمایل دارم که ادرسم و لینک ها و کلا همه چی با domain.com باز شود.

لینک به ارسال

آموزش رفع مشکل باز نشدن سایت تازه منتقل شده بدون www

بعضی مواقع که dns دامنه بر روی name server جدید تنظیم می شود سایت کاربر بدون درج www در آدرس باز نمی شود و یا حتی محتویات هاست قبلی را نشان می دهد.

برای رفع این مشکل باید ابتدا مطمئن شوید حداقل 4 ساعت برای دامنه های ملی ir و 48 ساعت ( 2 روز کامل ) برای دامنه های خارجی مثل .com .net و ... از تنظیم dns دامنه گذشته باشد. و اگر همچنان مشکل باقی بود پیشنهاد می کنیم یک بار دیگر dns دامنه را بر روی یک name server دیگر تنظیم کرده و پس از چند ساعت دو مرتبه به name server واقعی تنظبم نمایید. و اگر همچنان مشکل باقی بود حتماً جهت رفع مشکل با پشتیبانی هاست خود تماس بگیرید چون موارد مشابه گزارش وجود دارد که به وسیله ی پشتیبانی هاست این مشکل کاربران رفع شده است.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...