رفتن به مطلب

دو دامه مجزا در وردپرس با تنظیمات و افزونه های مجزا

پست های پیشنهاد شده

با سلام

بعضی سایتها ور دیدم که البته وردپرس نیستن اینکارو کردن

من دامنیه 1 رو دارم و دامین 2 رو میتونم از پارک بذار م که در اینصورت فقط صفحه اصلی و ادرس اصلی هست و در ادامه مطالب به دامنه اصلی 1 ریدایرکت میشه

برای حل این موضوع از افزونه دامین میرور استفاده کردم که علاوه بر دامنه اصلی و معمول یک دامنه پارک شده رو بهش معرفی و دیگه مثل قبل نیست که بعد زدن دکمه ادامه مطالب به ادرس اول و معمول بره بلکه در همون ادرس دوم به ادامه مطلب میره 

حال مهمترین مورد اینه که من میخام دامنه دوم رو طوری کنم که فقط کاربران عضو بتونن وارد اکانت و ریدایرکت بشن به صفحه اصلی همون دامنه دوم و بتونن از خدمات سایت استفاده کنن . دامنه اول روال معمولی خودش رو داشته باشه و همه کاربران مثل همه سایتها استفاده کنن اما دامنه دوم همون مطالب دامنه اول هست و همون صفحات و ... اما میخام صفحه اصلی دامنه دوم صفحه ورود باشه و بعد ورود بتون استفاده کنن 

حال اینکه افزونه ای هست که سایت و مطالب رو فقط به کاربران نشون میده اما مشکل من اینکه روی یک دامنه باشه و رو دامنه دیگه نباشه و اینکه مجبور نباشیم مطالب و اپدیت و نوشته ها رو دوبار در دو ادرس وارد کنیم و کلا دیتابیس و سایت و وردپرس مجزا نداته باشیم

ایا روشی هست 

مدیران و اساتید وردپرس لطفا پاسخ دهید و یاری کنید

با تشکر از همه

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...

منم وردپرس مولتی یوزر استفاده می کنم، خیلی تو انجمن گشتم متاسفانه چون استفاده کننده بسیار کمی داره واسه همین پشتیبانی هم در همین حد هست......

سرویس وبلاگ دهی ووپرس » وبلاگ نویسی با طعم شیرین وردپرس

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...