رفتن به مطلب

عدم کارکرد پارسی دیت

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من آخرین نسخه وردپرس رو دانلود و روی هاست خودم راه اندازی کردم، آخرین نسخه پارسی دیت رو هم از داخل خودش بصورت آنلاین نصب و فعال کردم، تنظیمات اولیه شو هم انجام دادم.

اما فقط تاریخ نوشته فارسی میشه، قالب انگلیسی هست. منوی مدیریت سایت هم انگلیسیه. چرا؟

لینک به ارسال

هنگام نصب وردپرس زبان پارسی رو برگزیدید؟ بررسی کنید ببینید این کد توی wp-config.php هست یا نه

define ('WPLANG', 'fa_IR');

لینک به ارسال
در 46 دقیقه قبل، sushyant گفته است :

هنگام نصب وردپرس زبان پارسی رو برگزیدید؟ بررسی کنید ببینید این کد توی wp-config.php هست یا نه

define ('WPLANG', 'fa_IR');

خیر، موقع نصب انگلیسی رو انتخاب كردم

بعد كه پلاگین پاریب دیت ریختم هیچ كاری نمیكنه!

درضمن، اگر از بخش تنظیمات زبان فارسی رو انتخاب كنم كه دیگه ربطی به افزونه پارسی دیت نداره! چون این گزینه قبلشم داخل وردپرس هست و اونو فارسی میكنه. پس پارسی دیت این وسط چكارس؟ باید دو بار فعالش كرد؟ هم از منوی خودش و هم از تنظیمات؟

لینک به ارسال

پارسی دیت تاریخ ها و تقویم های شما رو فارسی می کنه + نمایش صحیح حروف فارسی و اعداد و یک سری هماهنگی های دیگه.

ترجمه پنل مدیریت ربطی به پارسی دیت نداره.

لینک به ارسال
در هم اکنون، SM-Mahdavi گفته است :

پارسی دیت تاریخ ها و تقویم های شما رو فارسی می کنه + نمایش صحیح حروف فارسی و اعداد و یک سری هماهنگی های دیگه.

ترجمه پنل مدیریت ربطی به پارسی دیت نداره.

پس چرا این گزینه رو توی منوی خودش داره؟ اگر داره پس باید كار كنه، اگر این قابلیت رو نداره پس نباید توی منوش هم باشه 

لینک به ارسال

درود. پس از فعال کردن گزینه‌ی مربوطه در پارسی‌دیت به بخش آپدیت‌ها مراجعه کنید. دکمه نصب وردپرس فارسی اونجا باید باشه، انتخاب کنید تا فرایند نصب ترجمه‌ها انجام بشه.

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...