رفتن به مطلب

مشکل بالا آمدن در صفحات گوگل

vahidv1

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

دوستان من روی سئو سایتم کارکردم در وبمستر تولز عضوم و از سایت های آنلایز سئو نمره های قابل قبولی گرفتم اما تا اسم سایت تو سرچ نوشته نشه تو صفحه بندی گوگل نمیاد.

به طور مثال وقتی سرچ میزنم سایت تخفیف و خرید گروهی اصلا در صفحه بندی گوگل نیستم و حتما باید بنویسم سایت تخفیف و خرید گروهی بازارسبز تا توی صفحه بندی بیام.

کسی میدونه مشکل از کجاست

آدرسم هست:bazaresabz.ir

لینک به ارسال

سلام

دگرگونی‌ها کمی زمان‌بر هست. من الکسا رو وارسی کردم اصلا خوب نیست:

http://www.alexa.com/siteinfo/bazaresabz.ir

از دید سئو هم خوبه سایتتون

کمی شکیبا باشید درست می‌شه :)

لینک به ارسال
در در 7/10/2016 at 19:21، DariushGreat گفته است :

سلام

دگرگونی‌ها کمی زمان‌بر هست. من الکسا رو وارسی کردم اصلا خوب نیست:

http://www.alexa.com/siteinfo/bazaresabz.ir

از دید سئو هم خوبه سایتتون

کمی شکیبا باشید درست می‌شه :)

در رابطه با رنک الکسا سایت یک هفتست روی سئو کار شده و رنک الکسا از نوزده میلیون رسیده به نزدیک شش میلیون تو سه روز اخیر ک به نظر خودم قابل قبوله اما نگرانی من از صفحات گوگل هست ک هیچ پیشرفتی نبوده

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، vahidv1 گفته است :

دوستان من روی سئو سایتم کارکردم در وبمستر تولز عضوم و از سایت های آنلایز سئو نمره های قابل قبولی گرفتم اما تا اسم سایت تو سرچ نوشته نشه تو صفحه بندی گوگل نمیاد.

به طور مثال وقتی سرچ میزنم سایت تخفیف و خرید گروهی اصلا در صفحه بندی گوگل نیستم و حتما باید بنویسم سایت تخفیف و خرید گروهی بازارسبز تا توی صفحه بندی بیام.

کسی میدونه مشکل از کجاست

سلام

به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدین.

عبارت "سایت تخفیف و خرید گروهی" رو سرچ که می‌کنم سایت شما رو میاره، منتها مشکل اینه که در صفحه‌ی 10 میاین! (تصویر در پیوست هست)

در نتیجه سایت شما تنها مشکلی که داره اینه که هنوز تازه تاسیسه و حالا‌حالا‌ها باید صبر کنید تا بیاید در نتایج بهتر گوگل یا اینکه با یه متخصص سئو مشورت کنید و شروع کنید در کلمه‌ی کلیدی مورد نظرتون لینک بیلدینگ انجام بدین و این کلمه رو بکشونید بالا. ;)

Screenshot (4).png

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، vahidv1 گفته است :

کسی میدونه مشکل از کجاست

دوست عزیز با کلمه کلیدی سایت تخفیف و خرید گروهی سایت شما در صفحه 10 گوگل قرار گرفته.

عمر دامنه هم 1 سال 5 ماهه

تعداد ایندکس مطالب در گوگل 180 عدد

سئو سایت از 100درصد - 72 هست ..

اینکه بخواید سایت شما با کلمه کلیدی مورد نظر تو صفحه اول گوگل بیاد فاکتورهای زیادی وجود داره... که یکی از مهمترین اونها ، بروز رسانی مداوم و منظم سایت با مطالب منحصر بفرد، داشتن مطالب زیاد ، گرفتن بک لینک نه بصورت ناشیانه بلکه اصولی از سایت های معتبر ، و در نهایت صبر صبر صبر

موفق و پیروز باشید.

لینک به ارسال

با تشکر از دوستا بابت زحماتشون سوال بزرگی ک برای من پیش اومده اینه ک سایتم گاهی تو صفحات هست و گاهی نیست الان دوستان زحمت کشیدن و از صفحه اسکرین شات گرفتن ک سایت بنده صفحه دهم هست اما الان ک بعد حدود 12 ساعت خودم دارم نگاه میکنم جزو صفحات نیستم چندروز پیش هم همین اتفاق افتاد کسی دلیلش رو میدونه

لینک به ارسال
در 12 دقیقه قبل، vahidv1 گفته است :

با تشکر از دوستا بابت زحماتشون سوال بزرگی ک برای من پیش اومده اینه ک سایتم گاهی تو صفحات هست و گاهی نیست الان دوستان زحمت کشیدن و از صفحه اسکرین شات گرفتن ک سایت بنده صفحه دهم هست اما الان ک بعد حدود 12 ساعت خودم دارم نگاه میکنم جزو صفحات نیستم چندروز پیش هم همین اتفاق افتاد کسی دلیلش رو میدونه

یه الگوریتمی هست به اسم گوگل دنس، این اتفاقاتی که داره واستون میفته شاید به همین دلیل باشه‌ (البته شایدم نباشه) گوگل دنس میاد و مدام جایگاه یه سایت رو در نتایج تغییر میده (گاهی وقتا هم کلا حذف می‌کنه) تا ببینه سایته در این کلمه کلیدی تقلبیه یا واقعیه، مدت گوگل‌دنس نامشخصه، شما در این مدت بهتره به کارتون ادامه بدین و روی کلمه کلیدی مورد نظرتون کار کنید (تولید محتوا، لینک‌بیلدینگ، فعالیت در شبکه‌های اجتماعی و...)

کمی که بگذره وضع بهتر میشه.

لینک به ارسال
در در 7/11/2016 at 12:11، Farshad گفته است :

یه الگوریتمی هست به اسم گوگل دنس، این اتفاقاتی که داره واستون میفته شاید به همین دلیل باشه‌ (البته شایدم نباشه) گوگل دنس میاد و مدام جایگاه یه سایت رو در نتایج تغییر میده (گاهی وقتا هم کلا حذف می‌کنه) تا ببینه سایته در این کلمه کلیدی تقلبیه یا واقعیه، مدت گوگل‌دنس نامشخصه، شما در این مدت بهتره به کارتون ادامه بدین و روی کلمه کلیدی مورد نظرتون کار کنید (تولید محتوا، لینک‌بیلدینگ، فعالیت در شبکه‌های اجتماعی و...)

کمی که بگذره وضع بهتر میشه.

با تشکر از راهنمایی خوبی کردی و آخرین سوال من دوست عزیز من احساس میکنم سایتم به صورت نرمال ایندکس نمیشه دیروز رفتم info:bazaresabz.ir رو ک زدم دیدم کَش گوگل مرتبط با سایتم متعلق به سه روز پیشه و مدام باید از وبمستر تولز fetch as Google رو بزنم ک این قابلیت هم محدودیت هایی داره این ممکنه یا من اشتباه میکنم یا این قضیه هم ممکنه مرتبط باشه به همین الگوریتمی ک گفتی 

Capture.PNG

ویرایش شده توسط vahidv1
لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، vahidv1 گفته است :

با تشکر از راهنمایی خوبی کردی و آخرین سوال من دوست عزیز من احساس میکنم سایتم به صورت نرمال ایندکس نمیشه دیروز رفتم info:bazaresabz.ir رو ک زدم دیدم کَش گوگل مرتبط با سایتم متعلق به سه روز پیشه و مدام باید از وبمستر تولز fetch as Google رو بزنم ک این قابلیت هم محدودیت هایی داره این ممکنه یا من اشتباه میکنم یا این قضیه هم ممکنه مرتبط باشه به همین الگوریتمی ک گفتی

خواهش می‌کنم، کش که کلا ذاتش همینجوریه، یعنی هر روز آپدیت نمیشه و طبیعیه که کش سایتتون واس 3 روز پیش باشه.

ولی اگه منظورتون ایندکس‌هاست فکر کنم باید site:bazaresabz.ir رو داخل گوگل بزنید و بررسی کنید.

البته خوب چون سایتتون هنوز تازه تاسیسه کمی طول میکشه تا گوگل مطالب جدیدتون رو ایندکس کنه، شما تنها کاری که میتونید بکنید اینه که نقشه‌ی سایتتون رو در وبمستر ثبت کنید و مطالب رو در بازه‌های زمانی منظم منتشر کنید (میگن با این کار سرعت ایندکس‌ها بیشتر میشه ولی من تا حالا انجام ندادم که نتیجشو ببینم)

لینک به ارسال
در در 7/11/2016 at 16:36، Farshad گفته است :

خواهش می‌کنم، کش که کلا ذاتش همینجوریه، یعنی هر روز آپدیت نمیشه و طبیعیه که کش سایتتون واس 3 روز پیش باشه.

ولی اگه منظورتون ایندکس‌هاست فکر کنم باید site:bazaresabz.ir رو داخل گوگل بزنید و بررسی کنید.

البته خوب چون سایتتون هنوز تازه تاسیسه کمی طول میکشه تا گوگل مطالب جدیدتون رو ایندکس کنه، شما تنها کاری که میتونید بکنید اینه که نقشه‌ی سایتتون رو در وبمستر ثبت کنید و مطالب رو در بازه‌های زمانی منظم منتشر کنید (میگن با این کار سرعت ایندکس‌ها بیشتر میشه ولی من تا حالا انجام ندادم که نتیجشو ببینم)

اما دوست عزیز وقتی ک کَش گوگل برام بروز نمیشه داخل صفحه info:bazaresabz.ir پست های جدیدمو نمیبینم و دقت هم کردم فقط روز هایی ک کَش بروز میشه من جزو صفحه بندی گوگل هستم و بعد از  12 ساعت اگه بروز نشه کش حذف میشم از صفحات بنظرت میتونه مشکل از ربات سایت باشه؟ 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...