رفتن به مطلب

درخواست کمک در مورد optimize کردن قالب سایتم

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان

واقعیتش یه سایت دارم یک سری مشکلات جزئی داره که نتونستم حلش کنم و گفتم از دوستان اینجا کمک بگیرم

در تصویر زیر قسمت کد امنیتی یا من ربات نیستم باید بیاد دقیقا زیر متن پیام خیلی باهاش ور رفتم نشد

مشکل خیلی جزئی است اما شکل و قیافه سایت رو خراب کرده

aa.jpg

و سوال بعدم اینه که به نظرتون از نظر واکنش گرایی خوبه قالب یا هنوز جای کار داره و اگه جای کار داره باید چه کدی رو اضافه و حذف کنم که بهتر بشه ؟

آدرس سایت بنده اینه :

parseh-system.ir

ویرایش شده توسط jaber
لینک به ارسال

سلام ودرود خدمت شما

بله درست است مشکل داره ریسپانسیو بودن قالب سایت شما

از یک ابعادی اسلایدر شما با بخش خدمات شما با هم ادغام میشه واصلا دکمه های اسلایدهای شما کار نمیکنه،در بخش فوتر مشکل دارید بخش ارسال پیام،دکمه بالا برنده سایت، از همه مهمتر زیر ابعاد 670سایت شما اسکرول میخوره منوی سایتتون وبعد شما باید ساییتون رو در ابعاد موبایل وتبلت padiingبودن باکس هاتون رو بردارید،

لینک به ارسال

درود ، 

نظر شخصی و تجربه شخصی خودم را بیان می کنم : برطرف کردن مشکلات یک پوسته دارای مشکلات جزئی ، خیلی بیشتر از انتخاب و نصب یک پوسته خوب ، زمان و هزینه می برد.

پس بهتر است یک پوسته خوب انتخاب کنید و خیال خود را راحت نمایید. این گونه پوسته ها مانند لاستیک کهنه می مانند ، که هر جایش را بگیرید از یک جای دیگر سوراخ می شود.

لینک به ارسال

شما درست می فرمایید دوست بنده

برای بنده این پوسته مثل ماشین نو هست همه چیش درسته باید یکم آب بندی بشه تمام مشکلاتش حل شده فقط همین بحث ریسپانسیوش کمی بهم ریخته این حل بشه کار تمومه

لینک به ارسال

سلام

قالبی که شما استفاده میکنید (نسخه اصلی و خارجیش) شیکه، و هیچ مشکلی در نسخه های مختلفش دیده نمیشه! من از یکی از قالب های همون شرکت استفاده میکنم، که روش وقت زیادی گذاشتم و فارسیش کردم.

شما اشتباهاتی در فارسی کردن و در کل ویرایش قالب داشتید که پیشنهاد میکنم از اول و بصورت دقیق و با حوصله بشینید و روش کار کنید.

هنگام ویرایش قالب و کدنویسی همون لحظه نسخه های موبایل و تبلت رو نیز بررسی کنید و فقط روی نسخه ویندوز مانور ندید.

موفق باشید

لینک به ارسال
در 50 دقیقه قبل، jaber گفته است :

آقا محمد این روش که شما گفتین خیلی مشکله

فکر نکنم ریسپانسیو بودن این قالب اونقدر بهم ریخته باشه که بخوام از اول همه کار ها رو انجام بدم

اگر خودتون چک کنید می فهمین

اقا جابر من معذرت میخوام بدلیل دیر جواب میدم..بنظر من اینگونه بود بازم اساتید بزرگوار زیادی وجود دارند در این انجمن مطرح کن ببین نظرشون چیه....

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، jaber گفته است :

آقا محمد این روش که شما گفتین خیلی مشکله

فکر نکنم ریسپانسیو بودن این قالب اونقدر بهم ریخته باشه که بخوام از اول همه کار ها رو انجام بدم

اگر خودتون چک کنید می فهمین

اگه به html و css آشنایی داشته باشید اصلا مشکل نیست ، اتفاقا خیلی هم راحت هست ، و اگر بتونید اون چیزی رو که مدنظر داشتید دربیارید بسیار شیرین خواهد بود براتون.

شما ریسپانسیو قالب رو خراب کردید، مثلا width دادید به یه بخشی ، که تو حالت ویندوز خوب نمایش میده اما روی نسخه تبلت و موبایل این کار رو نکردید، یا یه float اشتباه اومده اسکرول آورده تو نسخه موبایل و اشتباهات دیگه...

اگه نسخه اصلیش رو دوباره بگیرید و روش بصورت صحیح کار کنید کمتر از چند ساعت همه چیز اوکی میشه و حتی میتونید بسیار شیک تر از اینی که هست دربیارید ، این بستگی به میزان آشنایی شما با html و css داره.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...