رفتن به مطلب

نسخه جدید وردپرس 3.5 منتشر شد

پست های پیشنهاد شده

پیشنهاد می کنم این نسخه را تا فارسی نشده آپدیت نکنید بعضی از تغییرات این نسخه بنیادینه و با بعضی از کدهای افزونه ها کانفیگ ایجاد می کنه

یکی دو روز تحمل کنید تا نسخه ی پارسی و چک شده اش بیاد

(در حد پیشنهاد)

فکر میکنم اولین نفری هستم که اطلاع میدم

اولیش که خود وردپرس بود

لینک به ارسال

بله.

یکی از دوستان سریع اپدیت کردند و کل وردپرسش بهم ریخت مجبور شد دوباره نصب کنه .

امیدوارم اشکالات قبلی وردپرس رفع شده باشه . :blink:

لینک به ارسال

متاسفانه در وردپرس شبکه نوار ادیتور ویرایش متن در ساب دامین ها نمیاد. کسی می دونه مشکل از کجاست ؟

3019767b1b23.png

لینک به ارسال

به نسخ ی جدید مربوطه؟

اگر اینطوره باید کمی تحمل کنید نسخه خونده بشه هنوز داغه داغه

لینک به ارسال

سلام.

چطور میتونم اون نوار بالایی که نوشته " نسخه ی جدید وردپرس آماده است.هم اکنون به روز رسانی کنید " رو بردارم؟

افزونه ی جلالی هم بروز رسانی میخواد.اگه وردپرس رو به روز رسانی نکنیم ولی این افزونه رو به روز رسانی کنیم مشکلی پیش میاد؟

لینک به ارسال

بله.

یکی از دوستان سریع اپدیت کردند و کل وردپرسش بهم ریخت مجبور شد دوباره نصب کنه .

امیدوارم اشکالات قبلی وردپرس رفع شده باشه . :blink:

کلا که نسخه جدید چیزی نداره. به نظر من که بدتر شده. انتخب رنگ و رسانه تصویری به دل من یکی نچسبید. فقط دکمه های انتشار و .... قشنگتر شده اند . یکی به من بگه چطوری می تونم نسخه قدیمی را دوباره نصب کنم ؟

لینک به ارسال

من بروز کردم ، مشکلی نبود

ولی خب پیشنهاد میشه از نظر ترجمه و ... صبر کنید

لینک به ارسال

یک سوال دارم از وردپرس فارسی و ترجمه شده استفاده بشه بهتر هست یا نسخه اصلی؟

اصلا فرقی میکنند با هم جز ترجمه؟

لینک به ارسال

وردپرس فارسی فقط فایل زبان رو داره + افزونه جلالی + چند تا ویرایش جزئی در نمایش خطاها .

تغییری در هسته داده نمیشه .

لینک به ارسال

من بروز کردم ، مشکلی نبود

ولی خب پیشنهاد میشه از نظر ترجمه و ... صبر کنید

سلام .

من هم بروز کردم مشکلی نداشت

لینک به ارسال

دوستانی که نسخه ی انگلیسی رو به روز کردند و دچار مشکل شدند از اینجا نسخه ی قبلی رو دانلود کنند و فایلهاش رو به هاست انتقال بدند.

لینک به ارسال

دوستان حالا به روز کنیم یا نکنیم؟!

مسئله این است!

بالاخره مشکل داره یا نداره؟

لینک به ارسال

دوستان همین الان نسخه فارسی منتشر شد.من آپ کردم خیلی بهتر شده.تغییراتی که من تا الان مشاهده کردم.

1- تغییر دکمه ها: زیباتر شد

2- ویرایشگر هم تغییراتی کرده است.فکر کنم تو نسخه های قبلی دکمه ادامه مطلب کار می کرد ولی تو ویرایشگر تغییری نمی داد ولی الان کاملا کار می کند و خط داخل ویرایشکر می گذارد که نشان می دهد از کجا ادامه مطلب است.

3- البته توابعی هم اضافه شده و بعضی از توابع از جمله تابع چند سایته بهبود پیدا کرده است.

ویرایش شده توسط alireza1375
لینک به ارسال

دوستان همین الان نسخه فارسی منتشر شد.من آپ کردم خیلی بهتر شده.تغییراتی که من تا الان مشاهده کردم.

1- تغییر دکمه ها: زیباتر شد

2- ویرایشگر هم تغییراتی کرده است.فکر کنم تو نسخه های قبلی دکمه ادامه مطلب کار می کرد ولی تو ویرایشگر تغییری نمی داد ولی الان کاملا کار می کند و خط داخل ویرایشکر می گذارد که نشان می دهد از کجا ادامه مطلب است.

3- البته توابعی هم اضافه شده و بعضی از توابع از جمله تابع چند سایته بهبود پیدا کرده است.

سه تا مورد گفتین بعد میگین خیلی بهتر شده.

1-مورد اول منم موافقم

2- ایراد بود که درستش کردن. یعنی الان رسیده به حالت نرمال نسخه های قدیمی که ادامه مطلب را نشان می داد. رفع ایراد هست. نه حرکت رو به جلو

3- چند سایته که بهتر نشده. الان من دو تا سایت دارم. در یکی ادیتور متن نمیاد. یعنی با شبکه مثل اینکه مشکل داره.

4- قسمت رسانه ( عکس و تصویر ) بدتر شده

چیزیهایی تغییر کرده که ضروری نبود .

لینک به ارسال

وردپرس 3.6-alpha شد چرا :))

تنها مشکلی که من دیدم ( البته زیاد جدی نیست..)

اینکه بعد از آپگرید، نمیتونه حالت تعمیرات رو غیرفعال کنه خودش . که باید از توی هاست فایل maintenance رو بصورت دستی حذف کرد . همین !

لینک به ارسال

سه تا مورد گفتین بعد میگین خیلی بهتر شده.

1-مورد اول منم موافقم

2- ایراد بود که درستش کردن. یعنی الان رسیده به حالت نرمال نسخه های قدیمی که ادامه مطلب را نشان می داد. رفع ایراد هست. نه حرکت رو به جلو

3- چند سایته که بهتر نشده. الان من دو تا سایت دارم. در یکی ادیتور متن نمیاد. یعنی با شبکه مثل اینکه مشکل داره.

4- قسمت رسانه ( عکس و تصویر ) بدتر شده

چیزیهایی تغییر کرده که ضروری نبود .

مورد 4 را قبول دارم بدتر شده چون کار کرن با آن چون اول کار است سخت تر شده ولی سرعت لود از نظر من رفته بالا.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...