رفتن به مطلب

ادیتور - ویرایشگر متن در بی بی پرس

پست های پیشنهاد شده

برای من جالب هست که انجمن ساز بی بی پرس در چند پوسته ای که نصب کردم ویرایشگر متن وردپرس در بی بی پرس نیز فعال بود اما در بعضی از پوسته ها ویرایشگر متن وردپرس در بی بی پرس فعال نیست و یک کادر بسیار ساده برای این انجمن ساز دیده می شود.

مثلا شما هر پوسته ای را با نرم افزار Artisteer طراحی کنید ادیتور وردپرس که خیلی هم امکانات داره در بی بی پرس به نمایش درمیاد .

حال سوال من این است که تفاوت به علت وجود کدام کدها هست ؟

یعنی چه کدی را در کجای پوسته قرار بدهیم که ادیتور وردپرس در بی بی پرس هم فعال بشه؟

لینک به ارسال

سلام

حتما خود نرم افزار برای این مورد تابعی ایجاد و اضافه میکنه.

شما در فایل post-form برای ادیتور ببینید چه چیزی اضافه میکنه. شاید اونجا باشه.

لینک به ارسال

سلام

حتما خود نرم افزار برای این مورد تابعی ایجاد و اضافه میکنه.

شما در فایل post-form برای ادیتور ببینید چه چیزی اضافه میکنه. شاید اونجا باشه.

آقا مرتضی چنین فایلی در پوسته وجود نداره. فقط اگر بتوانیم علت و کد را پیدا کنیم مشکل بسیاری از استفاده کنندگان بی بی پرس را برای همیشه حل خواهیم کرد. چون یکی از بزرگترین مشکلات کاربران بی بی پرس همان نبود ادیتور مجهز می باشد.

جالب هست وقتی ادیتور وردپرس به بی بی پرس اضافه میشه دیگه خیلی کارها میشه کرد که تو انجمنهای دیگه چینین امکانی وجود ندارد. منظورم ویرایشگر html هست که راحت کدها را میدی و خروجی می گیری.

لینک به ارسال

پوسته بی بیپرس هست و اون فایل رو نداره؟ اون فایل استاندارد هست. شما یک پوسته برای تست بی بی پرس بسازید و اینجا بزارید تا بررسی کنیم.

لینک به ارسال

پوسته بی بیپرس هست و اون فایل رو نداره؟ اون فایل استاندارد هست. شما یک پوسته برای تست بی بی پرس بسازید و اینجا بزارید تا بررسی کنیم.

بی بی پرس به صورت افزونه هست. من یک پوسته که با نرم افزار آرتیستر ساخته شده را اینجا آپلود می کنم. شما وقتی از این پوسته در وردپرس خود استفاده کنید و بی بی پرس را به صورت افزونه نصب کنید می بینید که کادر ویرایش متن بی بی پرس ادیتور وردپرس را به خودش اضافه می کنه. حال نمی دونم در پوسته چه تابع یا کدی هست که این قابلیت را اضافه می کنه.

artisteer.zip

لینک به ارسال

برای من صفحه سفید میاد و اصلا پوسته لود نمیشه.

می بخشین آقا مرتضی. درست ذخیره نکرده بودم. این فایل را تست کنید.

artisteer1.zip

لینک به ارسال

برای من ادیتور نیومد.

نمی دونم چرا در وردپرس شما نیومد. من تنظیمات انجمن را برای کاربران مهمان هم آزاد کردم. شما در لینک خودتون می تونید ببینید که اضافه شده هست. نمی دونم شاید افزونه های دیگه تاثیر گذاشته اند.

لینک انجمن

الان در ادیتور تنها ردیف اول ادیتور وردپرس هست. اما من یک انجمن دیگر دارم که در اون ردیف دوم ادیتور وردپرس هم به نمایش درمیاد ! حال خودم هم گیج شدم

لینک به ارسال

فکر نمیکنم از پوسته باشه. چون این ادیتور وردپرس نیست. شبیه ش هست.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...