رفتن به مطلب

ساخت لایسنس برای قالب

پست های پیشنهاد شده

درود

من یک قالب وردپرس فارسی سازی و راست چین کردم و همینطور که توی وب دنبال یه آموزش برای لایسنس گذاری روی قالب میگشتم با آموزش زیر رو به روشدم..کامل توضیح داده و کد ها رو هم گذاشته...ولی وقتی طبق آموزش پیش میرم و کد مربوطه رو توی فانکشن قالب میذارم سایت کلا ارور 500 میده و باز نمیشه.

کسی میتونه راهنمایی کنه تا مشکل رو حل کنم یا این که یه آموزش که کار کنه بذاره؟

ممنون

لینک آموزش : http://stackoverflow.com/questions/6611611/protect-wordpress-theme-with-license-key-validation

ویرایش شده توسط bloodthirsty
لینک به ارسال

سلام.

به این سادگی نیست که  شما کدی رو توی فانکشن قالب بذارید و تموم.

شما باید سمت سرور خودتون هم فایلی رو برای بررسی لایسنس در نظر بگیرید و این رو هم باید درنظر داشته باشید که بعد از خرید کد لایسنس به دیتابیس سایتتون اضافه بشه و مورد بعدی اینکه یک لایسنس فقط یک مرتبه فعال بشه که تمامی این موارد بسته به نحوه نوشتن پلاگین سمت سرور شما داره .

برای اینکار افزونه های زیادی وجود داره که البته 99 درصدش با توجه با مورد شما غیر رایگان هست . یک نمونه اش هم افزونه بنده هست که دارم باهاش کار میکنم و کار شمارو هم راه میندازه هم برای فروش افزونه کاربرد داره و هم فروش قالب با کلی امکانات البته فقط با افزونه edd کار میکنه

http://wpcar.ir/shop/wpcar-license-manager/

ویرایش شده توسط a_mogheimi
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
در در 6/23/2016 at 09:44، a_mogheimi گفته است :

سلام.

به این سادگی نیست که  شما کدی رو توی فانکشن قالب بذارید و تموم.

شما باید سمت سرور خودتون هم فایلی رو برای بررسی لایسنس در نظر بگیرید و این رو هم باید درنظر داشته باشید که بعد از خرید کد لایسنس به دیتابیس سایتتون اضافه بشه و مورد بعدی اینکه یک لایسنس فقط یک مرتبه فعال بشه که تمامی این موارد بسته به نحوه نوشتن پلاگین سمت سرور شما داره .

برای اینکار افزونه های زیادی وجود داره که البته 99 درصدش با توجه با مورد شما غیر رایگان هست . یک نمونه اش هم افزونه بنده هست که دارم باهاش کار میکنم و کار شمارو هم راه میندازه هم برای فروش افزونه کاربرد داره و هم فروش قالب با کلی امکانات البته فقط با افزونه edd کار میکنه

http://wpcar.ir/shop/wpcar-license-manager/

درود
من قصد دارم افزونه شما رو خریداری و استفاده کنم و قبل از اون چند تا سوال داشتم.
1.کامل ترین آموزشی که توی سایت شما بنده پیدا کردم آموزش زیر بود : 

لینک

از اونجایی که من هیچ دانش برنامه نویسی ندارم آیا با استفاده از این نمونه کد و توضیحات موجود در اون میتونم قالبم رو لایسنس دار کنم؟
2.من مطمعا هستم که با قرار دادن کد توی فانکشن قالب حتما با مشکلاتی از جمله بالا نیامدن سایت و ارور 500 مواجه میشم.آیا در صورتی که نتونستم قالب رو لایسنس گذاری کنم شما میتونید این کار رو انجام بدید؟
3.با مشاهده نمونه کد ها بنده متوجه شدم که اگر کسی هیچ دانش برنامه نویسی هم نداشته باشیه با یکم وقت میتونه سیستم لایسنس قالب رو کاملا برداره.آیا شما راهی برای ان مشکل دارید ؟ 
ممنون
منتظر پاسخ هستم

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، bloodthirsty گفته است :

درود
من قصد دارم افزونه شما رو خریداری و استفاده کنم و قبل از اون چند تا سوال داشتم.
1.کامل ترین آموزشی که توی سایت شما بنده پیدا کردم آموزش زیر بود : 

لینک

از اونجایی که من هیچ دانش برنامه نویسی ندارم آیا با استفاده از این نمونه کد و توضیحات موجود در اون میتونم قالبم رو لایسنس دار کنم؟
2.من مطمعا هستم که با قرار دادن کد توی فانکشن قالب حتما با مشکلاتی از جمله بالا نیامدن سایت و ارور 500 مواجه میشم.آیا در صورتی که نتونستم قالب رو لایسنس گذاری کنم شما میتونید این کار رو انجام بدید؟
3.با مشاهده نمونه کد ها بنده متوجه شدم که اگر کسی هیچ دانش برنامه نویسی هم نداشته باشیه با یکم وقت میتونه سیستم لایسنس قالب رو کاملا برداره.آیا شما راهی برای ان مشکل دارید ؟ 
ممنون
منتظر پاسخ هستم

سوال شما در قسمت نظرات وبسایت پاسخ داده میشود.

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...