رفتن به مطلب

مشکل عدم نمایش کامل گزینه های محصولات در ووکامرس

پست های پیشنهاد شده

با سلام ، من تازه ووکامرس وفارسی ساز  ووکامرس رو نصب کردم اما نمیدونم چرا این گزینه ها در تصویر زیر رو نداره  ->121.png"

وقتی  فارسی ساز ووکامرس رو غیر فعال میکنم گزینه ها به انگلیسی بر میگرده ،اما با فعال کردن ووکامرس فارسی گزینه های موجود مثل تصویر زیر میشه   تمام پلاگین های دیگه رو غیرفعال کردم همه چی رو امتحان کردم هیچ راهی پیدا نکردم ممنون میشم اگه شما هم با این مشکل روبه رو شدید دلیلش رو بفرمایید. ووکامرس من به شکل زیره

i021_aure.jpg

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین.

دقت کنید روی محصول ساده تنظیم شده باشه.

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، SM-Mahdavi گفته است :

سلام

به انجمن خوش اومدین.

دقت کنید روی محصول ساده تنظیم شده باشه.

سلام / تشکر/ اصلا هیچ گزینه ای وجود نداره که بخواهم روی ساده تنظیمش کنم، تصویر دومی وبسایت منه ..(اولین تصویر که ووکامرسش  مشکلی نداره رو از اینترنت گرفتم ).

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، majidghafoorzade گفته است :

ووکامرس رو از کجا دانلود کردین؟

شاید فارسی سازی ووکامرس شما به درستی انجام نشده و یا اینکه نصب ووکامرس رو به درستی انجام ندادین

ووکامرس رو تو قسمت افزودن افزونه از مخزن وردپرس گرفتم تو قسمت افزودن  افزونه جدید نوشتم woocommerce بعد که پیدا شد نصب کردم .

بعد نوشتم persian woocommerce و فارسی ساز رو از همین قسمت نصب کردم .

بعد که با این مشکل رو به رو شدم هر دوی این پلاگین ها رو حذف کردم و این بار  از این سایت http://woocommerce.ir/download.html هر دو رو مجدد دانلود کردم و نصب کردم.

باز هم مشکل وجود داشت این بار همه دیتا بیسم رو حذف کردم و مجدد وردپرس رو راه اندازی کردم و از مخزن وردپرس دباره پلاگین ها رو نصب کردم که فایده نداشت.

اگه فارسی ساز رو غیر فعال کنم گزینه ها بر میگرده...

Capture.JPG

ویرایش شده توسط wordpresser
لینک به ارسال
در 59 دقیقه قبل، SM-Mahdavi گفته است :

چون انگلیسی هست افتاده سمت راست. گزینه downloadble رو ببینید

بله می بینم اما نیاز دارم فارسی بشه و با فارسی ساز از ووکامرس استفاده کنم . به محض روشن کردن فارسی ساز این گزینه های  می پره !

لینک به ارسال
در 59 دقیقه قبل، SM-Mahdavi گفته است :

چون انگلیسی هست افتاده سمت راست. گزینه downloadble رو ببینید

بله می بینم اما نیاز دارم فارسی بشه و با فارسی ساز از ووکامرس استفاده کنم . به محض روشن کردن فارسی ساز این گزینه ها می پره !

لینک به ارسال

ممکنه هنوز پارسی ساز رو با ورژن جدید وردپرس هماهنگ نکرده باشن

شما یبار ورژن های قدیمی تر وردپرس رو نصب کن ببین مشکل حل میشه

منم چند وقت پیش به یه مشکلی برخورد کردم وقتی وردپرس 3.5 رو نصب کردم مشکل حل شد

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، majidghafoorzade گفته است :

ممکنه هنوز پارسی ساز رو با ورژن جدید وردپرس هماهنگ نکرده باشن

شما یبار ورژن های قدیمی تر وردپرس رو نصب کن ببین مشکل حل میشه

منم چند وقت پیش به یه مشکلی برخورد کردم وقتی وردپرس 3.5 رو نصب کردم مشکل حل شد

بله مشکل از تیم پشتیبانی فارسی سازه که از آپدیت های ووکامرس عقب می مونن ، من یک ورژن قدیمی از ووکامرس رو نصب کردم مشکل حل شد  با تشکر از شما . اگه کسی همین الان ووکامرس رو آپدیت کنه این مشکل پیش میاد .

شما دوست عزیز که احتمالا به این مشکل برخوردی و به این پست رسیدی می تونی از برگه ووکامرس در مخزن وردپرس قسمت دولوپرز نسخه های قدیمی ووکامرس رو دانلود کنی (:

این هم لینکش->

https://wordpress.org/plugins/woocommerce/developers/

با این نسخه جدید ووکامرس حتی افزونه پارس پال هم کار نمی کنه .

ویرایش شده توسط wordpresser
لینک به ارسال
  • 5 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...