رفتن به مطلب

افزونه کیف پول با قابلیت شارژ خودکار

پست های پیشنهاد شده

سلام من یک افزونه کیف پول میخوام که این قابلیت را داشته باشد که هنگامی که شخصی خرید میکنه به صورت خودکار 20درصد از مبلغ خرید به حساب مجازیش در سایت اضافه بشه

مثل سایت عباس منش و همیار وردپرس

آیا افزونه ای برای اینکار است یا اینکه به صورت اختصاصی نوشته شده است؟

ممنون

لینک به ارسال

سلام

به این شکل شخصی سازی شده من ندیدم. ولی دقیقا همین مورد نوشتم قبلا. با usermeta ها قابل پیاده سازی هست.

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، SM-Mahdavi گفته است :

سلام

به این شکل شخصی سازی شده من ندیدم. ولی دقیقا همین مورد نوشتم قبلا. با usermeta ها قابل پیاده سازی هست.

سلام

تعجب میکنم چرا اینجا کسی در این رابطه اطلاعاتی نداره. من انتظار داشتم با توجه به اینکه اینجا اساتید خبره ای هستند این مورد براشون جزء بدیهیات باشه

ببخشید اگر بخواهم سفارش بدم کسی چنین افزونه ای را برایم بنویسد هزینه اش چقدر می شود حدودی؟ میدونم اینجا انجمن هست قیمت نمیدید اما مثلا من میخوام تو سایت پونیشا بگم برام انجام بدند. حدودا میدونید برای اینکار باید چقدر دریافت شود؟

با تشکر

لینک به ارسال
در 33 دقیقه قبل، pedi گفته است :

تعجب میکنم چرا اینجا کسی در این رابطه اطلاعاتی نداره. من انتظار داشتم با توجه به اینکه اینجا اساتید خبره ای هستند این مورد براشون جزء بدیهیات باشه

شما اگه انتظار داری یه همچین پلاگینی به صورت آماده قابل استفاده باشه باید بگم که نداریم همچین چیزی.. اگه با برنامه نویسی آشنایی دارید بفرمایید من دقیق 0 تا 100 پیاده سازی کار رو براتون توضیح بدم. دیگه چه انتظاری دارید؟

برای قیمت هم می تونید پیغام خصوصی بزنید یا بخش خرید مطرح کنید.

موفق باشید

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...
در در 6/21/2016 at 13:37، SM-Mahdavi گفته است :

شما اگه انتظار داری یه همچین پلاگینی به صورت آماده قابل استفاده باشه باید بگم که نداریم همچین چیزی.. اگه با برنامه نویسی آشنایی دارید بفرمایید من دقیق 0 تا 100 پیاده سازی کار رو براتون توضیح بدم. دیگه چه انتظاری دارید؟

برای قیمت هم می تونید پیغام خصوصی بزنید یا بخش خرید مطرح کنید.

موفق باشید

سلام دوست عزیز این مورد رو می تونید توضیح دهید.

من مقداری با برنامه نویسی آشنایی دارم

مرسی

لینک به ارسال

برای شارژ کیف پول: شما یه فرم نیاز داری. مبلغ رو با پست ارسال می کنی به یه تابع که وصل میشه به بانک برای پرداخت. اگه عملیات موفق بود یه usermeta به نام Sharj میسازی و مبلغ شارژ رو براش آپدیت می کنی. حالا تو این مرحله مقدار شارژ هدیه رو هم می تونی اضافه کنی به مبلغ.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...