رفتن به مطلب

آیا تصاویر شاخص کافی اند؟ آیا تصاویر اضافی مشکل ساز میشوند؟

Bahal

پست های پیشنهاد شده

من چنتا قالب برای سایتم دیدم.
مشکل اینکه وقتی مطلب میذارم با تصویر شاخص، بعضی قالبا تصویر رو زیر یا کنار عنوان نشون نمیدن (برخلاف قالبای خبری) برای همین، برای نوشته هام در جعبه نگارش مطلب با استفاده از (اضافه کردن پرونده مولتی مدیا) عکس میذارم و زیرش مطلب مینویسم (شبیه قالبای دانلود و وبلاگی) ولی الان برخی از قالب ها رو میبینم که خودشون همون تصویر شاخص رو بزرگتر میکنن و میذارن زیر عنوان و من که قبلا هم تصویر گذاشتم تکراری میشه دو تا عکس پشت سر هم. مثل قالب Magazine یا Dynamic News

هنوز که مطالب زیادی ندارم میخواستم بپرسم، من با کودوم روش ادامه بدم؟ فقط به تصویر شاخص اکتفا کنم؟ یا تصویر دیگه ای اول مطلب بذارم؟(و از قالبای مناسب این روش مثل Sahifa استفاده کنم)

کودوم در آینده کمتر مشکل ساز میشه برای تعویض قالب؟
ببخشید که سوالم ابتداییه. ممنون که جواب میدین:)

لینک به ارسال
در در 6/20/2016 at 01:57، Bahal گفته است :

من چنتا قالب برای سایتم دیدم.
مشکل اینکه وقتی مطلب

سلام و به انجمن خوش امدید

بی شک از همون شاخص استفاده کنید ! هر قالبی هم که از تصویر شاخص پشتیبانی نکنه خیلی راحت میتونید اون قابلیتو بهش اضافه کنید در صورتی هم که با کد و استایل دهی آشنایی نداشته باشید تو همین انجمن تایپیک بزنید بچه ها کمکتون میکنن 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...