رفتن به مطلب

مشکل با radio button

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان من 2تا radio button گذاشتم تو یکی از برگه ها و میخوام رو هرکدو که کلیک شد مثال یک متنی رو نشون بده بنظرتون کجای کارم اشتباهه ؟ اصلا اینطور چیزی شدنیه؟

Answer 1 <input type="radio" name="ans" value="ans1" checked="checked"/><br />
  Answer 2 <input type="radio" name="ans" value="ans2"  /><br />

<!-- میخوام وقتی روشون کلیک شد او متن مورد نظر رو اینجا نشون بدن -->

<?php 

$answer = 'ans';  
if ($answer == "ans1"){
echo " ans 11111";
}
elseif ($answer == "ans2"){
echo " ans 2222 ";
}
else{
echo " ans 3333 ";
}
?>

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال

اصلا کدی که نوشتید استاندارد نیست اول این که شما Radio رو آیا دارید تو محیط تگ فرم به PHP ارسال می کنید که بتونه پردازش بشه ثانیا اگر هم با PHP دارید پردازش می کنید برای دریافت اطلات فرم باید از متغر global با نامه $_POST استفاده کرد. یعنی در مثال مقدار پیش فرض $answer باید به این صورت شود :

<?php
$answer = $_POST['ans'];

if ($answer =="...") { echo " ..... "; }

?>

اگر هم میخواهید سمت کلاینت کار کنید که کلا باید جی کوئری بنویسید.

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Mazandaranweb گفته است :

اصلا کدی که نوشتید استاندارد نیست اول این که شما Radio رو آیا دارید تو محیط تگ فرم به PHP ارسال می کنید که بتونه پردازش بشه ثانیا اگر هم با PHP دارید پردازش می کنید برای دریافت اطلات فرم باید از متغر global با نامه $_POST استفاده کرد. یعنی در مثال مقدار پیش فرض $answer باید به این صورت شود :

<?php
$answer = $_POST['ans'];

if ($answer =="...") { echo " ..... "; }

?>

اگر هم میخواهید سمت کلاینت کار کنید که کلا باید جی کوئری بنویسید.

ببینید من میخوام یه کاری کنم که کاربر امکان نمایش پست ها به چند صودت داشته باشه

مثال 2تا گزینه ( بر اساس تاریخ انتشار - بر اساس بازدید )

و وقتی روی هرکدوم کلیک کرد او محتوایی که داخل if و else if گذاشتم رو بهش نشون بده اگه بگید باید چه کاری انجام بدم ممنون میشم

لینک به ارسال

با جی کوئری می تونی راحت این کار رو انجام بدی دمو انلاین زیر رو ببین:

http://codepen.io/chriscoyier/pen/LEGXOK

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، reza_yki گفته است :

با جی کوئری می تونی راحت این کار رو انجام بدی دمو انلاین زیر رو ببین:

http://codepen.io/chriscoyier/pen/LEGXOK

ممنون از پاسختون اما اینکار رو هم میشد با تب انجام داد مشکلش اینه که شما فرض کنید من 3تا دکمه گزاشتم که تو هر کدوم 100تا عکس نشون بده اگه از این روشی که شما دمو گذاشتید استفاده کنم یعنی باید 300تا عکس لود شه که صفحه خیلی سنگین میشه من میخوام طوری باشه که وقتی روی مثال radio button  2 کلیک شد 100 تا عکس جدید داخل برگه فراخوانی بشن نمیدونم تونستم منظورمو برسونم یا نه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...