رفتن به مطلب

تبلیغات در وبلاگ ها و وصل کردن دامنه به وبلاگ

webx

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید

1. میخوام مثل بلاگفا تو وبلاگهام تبلیغ داشته باشم، 

2. میخوام امکان وصل کردن دامنه به وبلاگ وجود داشته باشه

3. میخوام برای کامنت گذاشتن کد بخواد، تو نت هست، ولی یه چیز خوب میخوام

4. آیا کاربران که وبلاگ جدید درست می کنند، باید به گوگل معرفی بشه؟ یا گوگل خودش بصورت اتوماتیک پیداش می کنه

منظورم این هست که آیا تو نقشه اصلی سایت نمیشه آدرس وبلاگ ها رو اضافه کرد تا گوگل شروع به ایندکس کردن بکنه، تو این زمینه راهنمائی میخوام

5. افزونه All in one seo رو نصب کردم و توی وبلاگ ها هم فعال هست، منتها توی منوی سمت راست اسم افزونه به انگلیسی میاد که خوشم نمیاد، از کجا اینو فارسیش کنم؟؟؟ تصویر رو ببینید

6. میخوام پیشخوان وبلاگ ها رو دستکاری کنم، و پیشخوان به سلیقه خودم باشه، مثلا آخرین اخبار وردپرس فارسی رو بردارم آخرین اخبار سرویس وبلاگ دهی خودم رو بذارم، و ....

ممنون میشم راهنمائیم بفرمائید

9554.png

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
در 4 دقیقه قبل، webx گفته است :

چی جالب بود؟!!!!

فقط سوال پرسیده شده.....

سلام

عزیز ایشون اسپمر هستند...

به طور کل همه این افزونه های برای وردپرس شبکه وجود داره...منتهی اکثریتش رایگان نیست!

https://premium.wpmudev.org/projects/tag/wordpress-multisite/#plugins-filter

یعنی به طور کل اکثریت پلاگین های وردپرس شبکه که عالی روش کار کنه رایگان نیست...

برای تغییر منو عبارت

WordPress multisite menu editor 

رو جستجو کنید در گوگل

لینک به ارسال

مسلما انجام چنین کارهایی نیازمند هزینه هست چون وردپرس مولتی سایت اون هم برای وبلاگ‌دهی نیازمند تخصص و مهارته.

نمایش آگهی: اگر بخواهید تبلیغ به سبک بلاگفا در گوشه‌ی وبلاگ‌ها داشته باشید میشه یه فانکشن توی پوسته‌ها گذاشت تا آگهی‌ها در اون گوشه به نمایش در بیاد اما پیشنهاد می‌کنم این کار رو نکنید چون بسیاری از کاربران از همین چیز وبلاگ‌ها بدشون میاد. بهترین جا برای گذاشتن آگهی ها در سایدبار یا هیدر پوسته‌هاست.

جلوگیری از اسپم: من سال‌هاست که با آکیسمت کار می‌کنم و چیزی بهتر از اون ندیدم.  روی مولتی سایت هم به خوبی کار می‌کنه. اما اگر نیاز به افزونه‌ی دیگه‌ای دارید افزونه‌ی رایگان wp-spamshield رو پیشنهاد می‌کنم.

معرفی به گوگل: همان‌گونه که می‌دونید در تنظیمات وردپرس گزینه‌ای برای معرفی به گوگل هست پس نگران نباشید. اما برای ایندکس کردن باید سایت مپ وبلاگ در وبمستر تولز ثبت بشه.

پارسی شدن آل این وان: بررسی کنید ببینید فایل fa_IR.mo در فولدر افزونه هست یا نه اگر نباشه نیاز به فایل ترجمه‌ی افزونه دارید اگر هست باید با poedit ویرایشش کنید تا این واژه‌ها پارسی بشه.

سفارشی‌سازی پیش‌‌خوان: انجام این کار به کمک فانکشن و یا افزونه شدنی هست و بستگی به خودتون داره.

پرسشی داشتید باز بگین توضیح بدم

برای همکاری هم می‌تونید با من تماس بگیرید

لینک به ارسال
در 33 دقیقه قبل، sushyant گفته است :

مسلما انجام چنین کارهایی نیازمند هزینه هست چون وردپرس مولتی سایت اون هم برای وبلاگ‌دهی نیازمند تخصص و مهارته.

نمایش آگهی: اگر بخواهید تبلیغ به سبک بلاگفا در گوشه‌ی وبلاگ‌ها داشته باشید میشه یه فانکشن توی پوسته‌ها گذاشت تا آگهی‌ها در اون گوشه به نمایش در بیاد اما پیشنهاد می‌کنم این کار رو نکنید چون بسیاری از کاربران از همین چیز وبلاگ‌ها بدشون میاد. بهترین جا برای گذاشتن آگهی ها در سایدبار یا هیدر پوسته‌هاست.

جلوگیری از اسپم: من سال‌هاست که با آکیسمت کار می‌کنم و چیزی بهتر از اون ندیدم.  روی مولتی سایت هم به خوبی کار می‌کنه. اما اگر نیاز به افزونه‌ی دیگه‌ای دارید افزونه‌ی رایگان wp-spamshield رو پیشنهاد می‌کنم.

معرفی به گوگل: همان‌گونه که می‌دونید در تنظیمات وردپرس گزینه‌ای برای معرفی به گوگل هست پس نگران نباشید. اما برای ایندکس کردن باید سایت مپ وبلاگ در وبمستر تولز ثبت بشه.

پارسی شدن آل این وان: بررسی کنید ببینید فایل fa_IR.mo در فولدر افزونه هست یا نه اگر نباشه نیاز به فایل ترجمه‌ی افزونه دارید اگر هست باید با poedit ویرایشش کنید تا این واژه‌ها پارسی بشه.

سفارشی‌سازی پیش‌‌خوان: انجام این کار به کمک فانکشن و یا افزونه شدنی هست و بستگی به خودتون داره.

پرسشی داشتید باز بگین توضیح بدم

ممنون بابت راهنمائی تون

1. ظاهر مدیریت وردپرس خسته کننده هست، واس همین سرویس های وبلاگ دهی وردپرسی اونقدر طرفدار نداره؛ چون یوزر ترغیب نمی شه

این قالب زیبا رو برای وردپرس مولتی یوزر تائید می کنید؟

http://www.rtl-theme.com/افزونه-دسکتاپ-وردپرس-تغییر-مدیریت-ورد/

http://www.aparat.com/v/EkLmW

2. و مسئله بعدی اینکه راهی هست که کاربر با گوگل کاری نداشته باشه؟ منظورم این هست که وقتی وبلاگ رو میسازه خود به خود تو گوگل بیاد..... یه طوریی تو نقشه xml سایت اصلی اضافه بشه یا هر راه دیگه ای

3. آیا راهی هست که عنوان پست تیکه تیکه بشه و به عنوان برچشب بصورت اتوماتیک به کاربره

افزونه هایی مثل autotag

wp auto tag . درست کار می کنه ولی فارسی رو پشتیبانی نمی کنهريال یعنی داخل تگ ها نمیاره

title to tag

و... هست که درست کار نمی کنند

لینک به ارسال

پیش‌خوان وردپرس بسیار انعطاف‌پذیره و می‌تونید نمایی زیبا بهش بدین اما نه به کمک افزونه‌های نال و دزدی که به شما فروخته میشه! این سایت‌‌ها افزونه‌ها و پوسته‌های دیگران رو به شما می‌فروشند که معمولا با مشکلاتی هم همراه هست پس می‌تونید از سایت‌های رسمی و به صورت قانونی خرید کنید. برای نمونه Themeforest و Codecanyon بهترین سایت برای خرید چنین چیزهایی هستند. برای خرید هم مشکلی نیست می‌تونید از سایت‌هایی مانند ‌payment24.ir خریدتون رو انجام بدین این‌جوری ۶ ماه هم پشتیبانی رایگان خواهید داشت و خیالتون راحته

در زمینه‌ی پرسش دومتون این افزونه به کارتون میاد ولی من باهاش کار نکردم

https://premium.wpmudev.org/project/sitemaps-and-seo-wordpress-mu-style/

درباره‌ی افزونه‌ی تگ خودکار زبان پارسی، بهترین کار اینه از نویسنده‌ی افزونه بخواهید که افزونه رو به روز کنه و این ویژگی هم بهش افزوده بشه یا از کسی بخواهید براتون یه افزونه در این زمینه بنویسه

لینک به ارسال
در 20 ساعت قبل، sushyant گفته است :

پیش‌خوان وردپرس بسیار انعطاف‌پذیره و می‌تونید نمایی زیبا بهش بدین اما نه به کمک افزونه‌های نال و دزدی که به شما فروخته میشه! این سایت‌‌ها افزونه‌ها و پوسته‌های دیگران رو به شما می‌فروشند که معمولا با مشکلاتی هم همراه هست پس می‌تونید از سایت‌های رسمی و به صورت قانونی خرید کنید. برای نمونه Themeforest و Codecanyon بهترین سایت برای خرید چنین چیزهایی هستند. برای خرید هم مشکلی نیست می‌تونید از سایت‌هایی مانند ‌payment24.ir خریدتون رو انجام بدین این‌جوری ۶ ماه هم پشتیبانی رایگان خواهید داشت و خیالتون راحته

در زمینه‌ی پرسش دومتون این افزونه به کارتون میاد ولی من باهاش کار نکردم

https://premium.wpmudev.org/project/sitemaps-and-seo-wordpress-mu-style/

درباره‌ی افزونه‌ی تگ خودکار زبان پارسی، بهترین کار اینه از نویسنده‌ی افزونه بخواهید که افزونه رو به روز کنه و این ویژگی هم بهش افزوده بشه یا از کسی بخواهید براتون یه افزونه در این زمینه بنویسه

دکمه تشکر کفایت نمی کنه، آقا دستت درد نکنه، فدات

1. وقتی یه کاربر میاد یه وبلاگ جدید درست میکنه، وبلاگش درست میشه

و در پیغامی اعلام می کنه که این وبلاگ متعلق به شماست و....

اونجا آدرس وبلاگش رو نشون میده، که متاسفانه لینکش  دوتا http://http://webblo.wopress.ir

و این باعث میشه تو اون لحظه وبلاگ باز نشه، ولی تو مرور گر میزنی باز میشه ها، فقط تونجا لینک رو درست نمیندازه

این مشکل رو چطوری رفع کنم؟؟؟؟

2. میخوام استایل پیش فرض رو تو وبلاگ ها عوض کنم، یعنی به قالبی رو خودم انتخاب کنم، وقتی کاربر میاد و وبلاگ جدید میسازه، اون قالب پیش فرضش باشه

سپاس

ویرایش شده توسط webx
لینک به ارسال

مشکل نخست شما در بخش wp-admin/network/settings.php حل میشه بخش ایمیل خوش‌آمدگویی رو بررسی کنید

برای پوسته دیفالت هم این کد به کارتون میاد که باید در کانفیگ گذاشته بشه

define('WP_DEFAULT_THEME', 'theme-folder-name');

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...